Kdo je to?
Kdo je to, byl Umělec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Umělec? Lidé, umělci

Kdo je to Umělec?

Co znamená a jaký je význam slova Umělec?

Umělec je označení pro osobu, která buď sama různým způsobem vytváří či vykládá nebo provádí umělecké dílo a tato činnost je pro něj zdrojem obživy. Vytváření vlastních děl je pro umělce významnou částí života. Umělec se tedy věnuje činnosti, která není běžná, pojímá ji tvořivě, originálně a individuálně. Může se zabývat uměním výtvarným (malířství, architektura, sochařství a další) nebo múzickým (hudba, zpěv, tanec divadelní umění a podobné). Tvůrce, autor díla se snaží dosáhnout estetického účinku, ovlivnit a duševně obohatit diváky či posluchače.
Umělec se svým dílem usiluje o další rozvoj umění a spolupodílí se na vytváření lidské kultury. Existuje také mnoho lidí, kteří se sami za umělce považují nebo jsou tak nazýváni, ačkoli jejich umělecký přínos je sporný.Kdo je to, byl Umělec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Umělec? Lidé, umělci

Sdílejte tuto stránku se slovem Umělec s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Placebo? Znáte pojem Čtyřstěn? Vzpomněli byste si na význam slova Garam másala? Pamatujete si definici pojmu Spyware?

Klíčová slova: co je to Umělec?, význam slova, etymologie, termín, přesný výraz, pojem, wiki, co znamená, původ slova, informace, kdo to je, přesný význam, formulace, Umělec, význam pojmu

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Vysvětlení významu slova Umělec, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Umělec? Kdo to byl Umělec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Umělec? Definice pojmu Umělec je v kategorii umělci. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete též zkusit najít pojem, definici, text, výraz dejme tomu např. v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci umělci.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.