Kdo je to?
Kdo je to, byl Druid? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Druid? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Druid?

Jaký je význam slova Druid? Co to znamená?

Druid byl především keltským knězem, ale působil také jako léčitel, popřípadě bylinkář. Vynikal také jako bard, skladatel básní i písní a mnohdy byl i jejich interpretem. Jako kněz se věnoval výkonu obřadů, spojoval svět lidí a bohů a věštil budoucnost. Typická pro druidy byla úcta ke stromům, proto většina druidských obřadů probíhala v posvátných hájích.
Jako představitelé keltské elity působili druidi jako soudci nebo rádci náčelníků a vládců. Jejich zásluhou se šířila lidová slovesnost.Kdo je to, byl Druid? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Druid? Lidé, nadpřirozené

Budeme rádi, pokud budete definici slova Druid sdílet s blízkými na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Průsečík? Znáte pojem Skolióza? Vzpomněli byste si na význam slova Cardio Barre? Pamatujete si definici pojmu Ecce homo?

Klíčová slova: synonymum, co je to Druid?, vysvětlení, etymologie, význam, termín, přesný výraz, význam slova, heslo, nadpřirozené, wiki, původ slova, slovo, kdo je Druid?, přesný význam

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Druid

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Druid? Kdo to byl Druid? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Druid? Definice pojmu Druid patří do sekce nadpřirozené. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste najít výraz, slovo, definici, termín kupř. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než nadpřirozené.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.