Kdo je to?
Kdo je to, byl Druid? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Druid? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Druid?

Jaký je význam slova Druid? Co to znamená?

Druid byl především keltským knězem, ale působil také jako léčitel, popřípadě bylinkář. Vynikal také jako bard, skladatel básní i písní a mnohdy byl i jejich interpretem. Jako kněz se věnoval výkonu obřadů, spojoval svět lidí a bohů a věštil budoucnost. Typická pro druidy byla úcta ke stromům, proto většina druidských obřadů probíhala v posvátných hájích.
Jako představitelé keltské elity působili druidi jako soudci nebo rádci náčelníků a vládců. Jejich zásluhou se šířila lidová slovesnost.Kdo je to, byl Druid? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Druid? Lidé, nadpřirozené

Tento text (Druid) můžete sdílet s přáteli a kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Průsečík? Znáte pojem Skolióza? Vzpomněli byste si na význam slova Cardio Barre? Pamatujete si definici pojmu Ecce homo?

Klíčová slova: etymologie, pojem, formulace, informace, co znamená, vysvětlení, slovo, definice, význam pojmu, význam, popis, Druid, heslo, termín, původ slova

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Vysvětlení významu slova Druid, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Druid? Kdo to byl Druid? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Druid? Definice pojmu Druid je v kategorii nadpřirozené. Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste též hledat výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme například na české Wikipedii, kde naleznete delší popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Můžete se proto pokusit najít heslo Druid i v jiné sekci než v nadpřirozené.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.