Kdo je to?
Kdo je to, byl Druid? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Druid? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Druid?

Jaký je význam slova Druid? Co to znamená?

Druid byl především keltským knězem, ale působil také jako léčitel, popřípadě bylinkář. Vynikal také jako bard, skladatel básní i písní a mnohdy byl i jejich interpretem. Jako kněz se věnoval výkonu obřadů, spojoval svět lidí a bohů a věštil budoucnost. Typická pro druidy byla úcta ke stromům, proto většina druidských obřadů probíhala v posvátných hájích.
Jako představitelé keltské elity působili druidi jako soudci nebo rádci náčelníků a vládců. Jejich zásluhou se šířila lidová slovesnost.Kdo je to, byl Druid? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Druid? Lidé, nadpřirozené

Líbí se vám definice kdo je to Druid? Pak se podělte s vašimi známými a kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Průsečík? Znáte pojem Skolióza? Vzpomněli byste si na význam slova Cardio Barre? Pamatujete si definici pojmu Ecce homo?

Klíčová slova: formulace, wiki, definice, význam slova, kdo to je, vysvětlení, význam pojmu, Druid, termín, popis, heslo, slovo, co znamená, přesný výraz, přesný význam

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Co znamená Druid? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Druid? Kdo to byl Druid? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Druid? Definice pojmu Druid je v sekci nadpřirozené. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se též vyhledat výraz, slovo, definici, slovíčko kupříkladu v projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než nadpřirozené.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.