Kdo je to?
Kdo je to, byl Leviatan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Leviatan? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Leviatan?

Jaký je význam slova Leviatan? Co to znamená?

Leviatan Je hebrejské označení mořské obludy, která je zmiňována již v Bibli. Později se slovo používalo pro označení jakékoli příšery či monstra. Doslovný význam je velryba, takto je leviatan zmíněn i zobrazen v Bibli. Má představovat strach a chaos z dob před stvořením světa, protivníka Boha, popřípadě samotného ďábla, kterého Bůh zničil.
Leviatan vystupuje i v satanismu, kde je jedním z princů pekla.Kdo je to, byl Leviatan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Leviatan? Lidé, nadpřirozené

Sdílejte tuto stránku se slovem Leviatan s přáteli a kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Šalotka? Znáte pojem Uloženka? Vzpomněli byste si na význam slova Nikáb? Pamatujete si definici pojmu Feat?

Klíčová slova: Leviatan, vysvětlení, informace, definice, co znamená, synonymum, termín, nadpřirozené, co je to Leviatan?, formulace, původ slova, význam slova, heslo, kdo to je, slovo

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Leviatan

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Leviatan? Kdo to byl Leviatan? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Leviatan? Definice pojmu Leviatan je v kategorii nadpřirozené. Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též zkusit najít pojem, slovo, termín, výraz kupř. na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než nadpřirozené).

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?