Kdo je to?
Kdo je to, byl Leviatan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Leviatan? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Leviatan?

Jaký je význam slova Leviatan? Co to znamená?

Leviatan Je hebrejské označení mořské obludy, která je zmiňována již v Bibli. Později se slovo používalo pro označení jakékoli příšery či monstra. Doslovný význam je velryba, takto je leviatan zmíněn i zobrazen v Bibli. Má představovat strach a chaos z dob před stvořením světa, protivníka Boha, popřípadě samotného ďábla, kterého Bůh zničil.
Leviatan vystupuje i v satanismu, kde je jedním z princů pekla.Kdo je to, byl Leviatan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Leviatan? Lidé, nadpřirozené

Líbí se vám definice kdo je to Leviatan? Pak se podělte s blízkými na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Šalotka? Znáte pojem Uloženka? Vzpomněli byste si na význam slova Nikáb? Pamatujete si definici pojmu Feat?

Klíčová slova: co znamená, popis, Leviatan, definice, kdo to je, přesný význam, formulace, význam slova, původ slova, synonymum, termín, informace, wiki, etymologie, heslo

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Leviatan? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Leviatan? Kdo to byl Leviatan? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Leviatan? Definice pojmu Leviatan je v sekci nadpřirozené. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste najít pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie nadpřirozené.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?