Kdo je to?
Kdo je to, byl Leviatan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Leviatan? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Leviatan?

Jaký je význam slova Leviatan? Co to znamená?

Leviatan Je hebrejské označení mořské obludy, která je zmiňována již v Bibli. Později se slovo používalo pro označení jakékoli příšery či monstra. Doslovný význam je velryba, takto je leviatan zmíněn i zobrazen v Bibli. Má představovat strach a chaos z dob před stvořením světa, protivníka Boha, popřípadě samotného ďábla, kterého Bůh zničil.
Leviatan vystupuje i v satanismu, kde je jedním z princů pekla.Kdo je to, byl Leviatan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Leviatan? Lidé, nadpřirozené

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Leviatan s vašimi přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Šalotka? Znáte pojem Uloženka? Vzpomněli byste si na význam slova Nikáb? Pamatujete si definici pojmu Feat?

Klíčová slova: co je to Leviatan?, kdo to je, definice, formulace, přesný význam, etymologie, vysvětlení, význam slova, co znamená, heslo, popis, termín, původ slova, přesný výraz, kdo je Leviatan?

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Vysvětlení významu slova Leviatan, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Leviatan? Kdo to byl Leviatan? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Leviatan? Definice pojmu Leviatan se nachází v sekci nadpřirozené. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pokuste se též vyhledat výraz, text, termín, pojem řekněme v projektu Wikipedia, kde můžete najít delší text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledat odborný výraz Leviatan i v jiné sekci než je kategorie nadpřirozené.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?