Kdo je to?
Kdo je to, byl Asociál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Asociál? Lidé, poruchy

Kdo je to Asociál?

Jaký je význam slova Asociál? Co to znamená?

Jako asociál bývá označován jedinec, který se není schopen začlenit do lidské společnosti. Pro to může existovat celá řada důvodů, ale nejčastěji je na vině nějaké duševní onemocnění, deviace, porucha osobnosti, psychopatie, sociopatie. Asociál není schopen sdílet mravní hodnoty většinové společnosti, chybí mu sociální cítění, je bezohledný, netrápí ho výčitky svědomí.Kdo je to, byl Asociál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Asociál? Lidé, poruchy

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Asociál s vašimi kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Leasing? Znáte pojem WiDi? Vzpomněli byste si na význam slova Trestný čin? Pamatujete si definici pojmu Angína?

Klíčová slova: pojem, slovo, přesný výraz, wiki, význam pojmu, informace, synonymum, poruchy, popis, přesný význam, etymologie, termín, popis, co je to Asociál?, kdo to je

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Asociál

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Asociál? Kdo to byl Asociál? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Asociál? Definice pojmu Asociál patří do sekce poruchy. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste najít výraz, text, termín, pojem kupř. v české Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání odborného pojmu Asociál i v jiné kategorii než je sekce poruchy.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.