Kdo je to?
Kdo je to Ivo Lukačovič? Životopis Ivo Lukačovič, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Ivo Lukačovič?

Kdo je to Ivo Lukačovič? Stručný životopis

Ivo Lukačovič je znám především jako zakladatel firmy Seznam.cz a webového vyhledávače. Sám nedokončil studium ČVUT, protože se plně věnoval své vlastní firmě Seznam, pro kterou v jazyce Perl vytvořil katalog webových stránek. Je jejím hlavním akcionářem, předsedou představenstva a vizionářem. Patří k nejbohatším Čechům, přesto není veřejně aktivní.
Ivo Lukačovič má i další zájmy, patří k nim hlavně letectví.Kdo je to Ivo Lukačovič? Životopis Ivo Lukačovič, lidé, osobnosti z podnikání

Tento text (Ivo Lukačovič) můžete samozřejmě sdílet s přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní data o osobě Ivo Lukačovič

Národnost: česká
Datum narození: 7. února 1974
Místo narození: Praha

Víte, co je to Dentální hygiena? Vzpomněli byste si na význam slova Dystopie? Pamatujete si definici pojmu Reality show? Znáte pojem Rýže Basmati?

Klíčová slova: pojem, kdo je Ivo Lukačovič?, původ slova, Ivo Lukačovič, wiki, význam slova, popis, synonymum, co znamená, co je to Ivo Lukačovič?, přesný výraz, popis, termín, význam pojmu, slovo

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Biografie, životopis, kdo je to Ivo Lukačovič?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Ivo Lukačovič? Kdo to byl Ivo Lukačovič? Kdy se narodil Ivo Lukačovič? Kde se narodil Ivo Lukačovič? Ivo Lukačovič je v kategorii podnikání. Text vytvořen pro server Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Ivo Lukačovič například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ivo Lukačovič i v jiné kategorii než je podnikání.