Kdo je to?
Kdo je to Ivo Lukačovič? Životopis Ivo Lukačovič, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Ivo Lukačovič?

Kdo je to Ivo Lukačovič? Stručný životopis

Ivo Lukačovič je znám především jako zakladatel firmy Seznam.cz a webového vyhledávače. Sám nedokončil studium ČVUT, protože se plně věnoval své vlastní firmě Seznam, pro kterou v jazyce Perl vytvořil katalog webových stránek. Je jejím hlavním akcionářem, předsedou představenstva a vizionářem. Patří k nejbohatším Čechům, přesto není veřejně aktivní.
Ivo Lukačovič má i další zájmy, patří k nim hlavně letectví.Kdo je to Ivo Lukačovič? Životopis Ivo Lukačovič, lidé, osobnosti z podnikání

Popis osobnosti Ivo Lukačovič můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní informace o osobě Ivo Lukačovič

Národnost: česká
Datum narození: 7. února 1974
Místo narození: Praha

Víte, co je to Dentální hygiena? Pamatujete si definici pojmu Konvence? Pamatujete si definici pojmu Reality show? Vzpomněli byste si na význam slova Nádrh?

Klíčová slova: význam, synonymum, etymologie, co je to Ivo Lukačovič?, význam slova, popis, wiki, pojem, popis, podnikání, definice, informace, kdo to je, význam pojmu, co znamená

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Stručná biografie, resp. životopis osoby Ivo Lukačovič

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Ivo Lukačovič? Kdo to byl Ivo Lukačovič? Kdy se narodil Ivo Lukačovič? Kde se narodil Ivo Lukačovič? Ivo Lukačovič se nachází v sekci podnikání. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Ivo Lukačovič např. ve Wikipedii, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ivo Lukačovič i v jiné kategorii než je podnikání.