Kdo je to?
Kdo je to Larry Flynt? Životopis Larry Flynt, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Larry Flynt?

Kdo je to Larry Flynt? Stručný životopis

Larry Flint, celým jménem Larry Claxton Flynt Jr., je v Americe znám především jako ředitel společnosti Larry Flynt Publications a vydavatel více než 20 známých časopisů. K nejpopulárnějším patří časopis Hustler, který mnohdy přináší kontroverzní obsah.
Právě kvůli článkům uveřejněným v tomto časopise byl Larry Flynt účastníkem několika soudních pří, ve kterých šlo o první dodatek Ústavy Spojených států amerických a záruku základních svobod.Kdo je to Larry Flynt? Životopis Larry Flynt, lidé, osobnosti z podnikání

Sdílejte tuto stránku s osobností Larry Flynt s partnery, kolegy a kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní informace o osobě Larry Flynt

Národnost: USA
Datum narození: 1. listopadu 1942
Místo narození: Lakeville

Víte, co je to Dashboard? Znáte pojem Lanýž? Vzpomněli byste si na význam slova Báje? Pamatujete si definici pojmu Žerzej?

Klíčová slova: wiki, přesný výraz, termín, definice, etymologie, Larry Flynt, slovo, synonymum, popis, heslo, co znamená, podnikání, význam pojmu, přesný význam, vysvětlení

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Životopis, kdo je Larry Flynt? Stručná biografie

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Larry Flynt? Kdo to byl Larry Flynt? Kdy se narodil Larry Flynt? Kde se narodil Larry Flynt? Larry Flynt je v sekci podnikání. Text napsán pro Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Larry Flynt kupříkladu v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Larry Flynt i v jiné kategorii než je podnikání.