Kdo je to?
Kdo je to Larry Flynt? Životopis Larry Flynt, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Larry Flynt?

Kdo je to Larry Flynt? Stručný životopis

Larry Flint, celým jménem Larry Claxton Flynt Jr., je v Americe znám především jako ředitel společnosti Larry Flynt Publications a vydavatel více než 20 známých časopisů. K nejpopulárnějším patří časopis Hustler, který mnohdy přináší kontroverzní obsah.
Právě kvůli článkům uveřejněným v tomto časopise byl Larry Flynt účastníkem několika soudních pří, ve kterých šlo o první dodatek Ústavy Spojených států amerických a záruku základních svobod.Kdo je to Larry Flynt? Životopis Larry Flynt, lidé, osobnosti z podnikání

Sdílejte tuto stránku s osobností Larry Flynt s přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní data o osobě Larry Flynt

Národnost: USA
Datum narození: 1. listopadu 1942
Místo narození: Lakeville

Pamatujete si definici pojmu Pleonasmus? Vzpomněli byste si na význam slova Unisex? Vzpomněli byste si na význam slova Cizrna? Znáte pojem Krevní obraz?

Klíčová slova: wiki, definice, informace, formulace, heslo, pojem, vysvětlení, podnikání, význam slova, synonymum, co je to Larry Flynt?, popis, význam, co znamená, Larry Flynt

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Biografie, životopis, kdo je to Larry Flynt?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Larry Flynt? Kdo to byl Larry Flynt? Kdy se narodil Larry Flynt? Kde se narodil Larry Flynt? Larry Flynt je v kategorii podnikání. Text vytvořen pro server Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Larry Flynt dejme tomu například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Larry Flynt i v jiné kategorii než je podnikání.