Kdo je to?
Kdo je to Larry Flynt? Životopis Larry Flynt, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Larry Flynt?

Kdo je to Larry Flynt? Stručný životopis

Larry Flint, celým jménem Larry Claxton Flynt Jr., je v Americe znám především jako ředitel společnosti Larry Flynt Publications a vydavatel více než 20 známých časopisů. K nejpopulárnějším patří časopis Hustler, který mnohdy přináší kontroverzní obsah.
Právě kvůli článkům uveřejněným v tomto časopise byl Larry Flynt účastníkem několika soudních pří, ve kterých šlo o první dodatek Ústavy Spojených států amerických a záruku základních svobod.Kdo je to Larry Flynt? Životopis Larry Flynt, lidé, osobnosti z podnikání

Zaujala vás biografie osobnosti Larry Flynt? Potom se podělte s kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní údaje o osobě Larry Flynt

Národnost: USA
Datum narození: 1. listopadu 1942
Místo narození: Lakeville

Pamatujete si definici pojmu Pleonasmus? Znáte pojem Synergie? Vzpomněli byste si na význam slova Cizrna? Víte, co je to Hipster?

Klíčová slova: co je to Larry Flynt?, co znamená, přesný výraz, kdo je Larry Flynt?, informace, etymologie, termín, formulace, synonymum, význam slova, kdo to je, význam pojmu, slovo, popis, wiki

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Životopis, kdo je Larry Flynt? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit: Kdo je to Larry Flynt? Kdo to byl Larry Flynt? Kdy se narodil Larry Flynt? Kde se narodil Larry Flynt? Larry Flynt se nachází v kategorii podnikání. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Larry Flynt dejme tomu třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Larry Flynt i v jiné kategorii než je podnikání.