Kdo je to?
Kdo je to, byl Exulant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Exulant? Lidé, politika

Kdo je to Exulant?

Jaký je význam slova Exulant? Co to znamená?

Exulant je člověk, který ze své země neodešel dobrovolně, byl vyhnán a označuje se také jako vyhnanec. Pobývá v exilu mimo svou zemi a hodlá se domů vrátit poté, co důvody exilu pominou.
Odchod exulant většinou naplánuje a dopředu si zajišťuje podmínky pro přijetí. Exulant nedobrovolně opouští zemi většinou z politických a náboženských důvodů, často bývá pronásledován.Kdo je to, byl Exulant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Exulant? Lidé, politika

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Exulant? s partnery, kolegy a kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Demence? Znáte pojem Campari? Vzpomněli byste si na význam slova Lýko? Pamatujete si definici pojmu Last minute?

Klíčová slova: etymologie, pojem, kdo to je, přesný výraz, popis, význam slova, přesný význam, formulace, termín, Exulant, vysvětlení, význam pojmu, informace, wiki, co je to Exulant?

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Exulant

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Exulant? Kdo to byl Exulant? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Exulant? Definice pojmu Exulant je v kategorii politika. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete též zkusit najít výraz, definici, slovo, termín řekněme třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle různých oborů. Zkuste proto termín Exulant hledat i v jiných kategoriích (než politika).

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.