Kdo je to?
Kdo je to, byl Exulant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Exulant? Lidé, politika

Kdo je to Exulant?

Jaký je význam slova Exulant? Co to znamená?

Exulant je člověk, který ze své země neodešel dobrovolně, byl vyhnán a označuje se také jako vyhnanec. Pobývá v exilu mimo svou zemi a hodlá se domů vrátit poté, co důvody exilu pominou.
Odchod exulant většinou naplánuje a dopředu si zajišťuje podmínky pro přijetí. Exulant nedobrovolně opouští zemi většinou z politických a náboženských důvodů, často bývá pronásledován.Kdo je to, byl Exulant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Exulant? Lidé, politika

Sdílejte tuto stránku se slovem Exulant s přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Rukola? Vzpomněli byste si na význam slova Cui bono? Vzpomněli byste si na význam slova Šelest na srdci? Znáte pojem Anatomie?

Klíčová slova: přesný výraz, vysvětlení, politika, heslo, význam pojmu, význam, slovo, význam slova, termín, popis, informace, kdo je Exulant?, co znamená, synonymum, kdo to je

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Exulant

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Exulant? Kdo to byl Exulant? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Exulant? Definice pojmu Exulant je v kategorii politika. Text vytvořen pro server Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste hledat pojem, definici, text, výraz kupř. na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v politika.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.