Kdo je to?
Kdo je to Robert Pelikán? Životopis Robert Pelikán, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Robert Pelikán?

Kdo je to Robert Pelikán? Stručný životopis

Robert Pelikán je současný ministr spravedlnosti za stranu ANO. Ve funkci je od března 2015 a jeho dosavadní působení ve vládě je zatím hodnoceno poněkud rozpačitě. Nahradil ještě více kritizovanou Hanu Válkovou. Pelikán je vystudovaný právník a krátce působil jako náměstek na ministerstvu spravedlnosti.Kdo je to Robert Pelikán? Životopis Robert Pelikán, lidé, osobnosti z politici

Líbí se stručný životopis s osobou Robert Pelikán? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní informace o osobě Robert Pelikán

Národnost: česká
Datum narození: 18.10.1979
Místo narození: Praha

Víte, co je to Poezie? Víte, co je to Ratifikace? Pamatujete si definici pojmu Křivice? Pamatujete si definici pojmu Antisemitismus?

Klíčová slova: formulace, termín, původ slova, etymologie, definice, wiki, heslo, význam, vysvětlení, význam pojmu, kdo to je, pojem, přesný význam, co znamená, popis

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Stručná biografie, resp. životopis osoby Robert Pelikán

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Robert Pelikán? Kdo to byl Robert Pelikán? Kdy se narodil Robert Pelikán? Kde se narodil Robert Pelikán? Robert Pelikán je v kategorii politici. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Robert Pelikán řekněme například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Robert Pelikán i v jiné kategorii než je politici.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.