Kdo je to?
Kdo je to, byl Centrista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Centrista? Lidé, politika

Kdo je to Centrista?

Co znamená a jaký je význam slova Centrista?

Centrista je příslušník nebo přívrženec politické strany, která má svůj program a cíle na hranici mezi levicí a pravicí. Nazývá se také zastáncem politického středu.
Role centristů jsou důležité tam, kde se v politickém systému vyskytuje větší počet stran. Většinou se jedná o přívržence strany, která není vyhraněná v ekonomických otázkách, může být zaměřena regionálně, ekologicky, etnicky a podobně.Kdo je to, byl Centrista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Centrista? Lidé, politika

Budeme rádi, pokud budete definici slova Centrista sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to SSD disk? Pamatujete si definici pojmu Meditace? Pamatujete si definici pojmu Novela? Vzpomněli byste si na význam slova Živnost?

Klíčová slova: pojem, význam, popis, termín, definice, etymologie, přesný význam, politika, informace, vysvětlení, heslo, wiki, slovo, formulace, Centrista

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Vysvětlení významu slova Centrista, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Centrista? Kdo to byl Centrista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Centrista? Definice pojmu Centrista se nachází v sekci politika. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Centrista i jinde než v sekci než v politika.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.