Kdo je to?
Kdo je to, byl Centrista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Centrista? Lidé, politika

Kdo je to Centrista?

Co znamená a jaký je význam slova Centrista?

Centrista je příslušník nebo přívrženec politické strany, která má svůj program a cíle na hranici mezi levicí a pravicí. Nazývá se také zastáncem politického středu.
Role centristů jsou důležité tam, kde se v politickém systému vyskytuje větší počet stran. Většinou se jedná o přívržence strany, která není vyhraněná v ekonomických otázkách, může být zaměřena regionálně, ekologicky, etnicky a podobně.Kdo je to, byl Centrista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Centrista? Lidé, politika

Líbí se vám definice kdo je to Centrista? Pak se podělte se známými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Kafr? Znáte pojem Samohláska? Vzpomněli byste si na význam slova Twoo? Pamatujete si definici pojmu Základní deska?

Klíčová slova: Centrista, popis, politika, význam slova, význam pojmu, formulace, přesný výraz, synonymum, kdo to je, vysvětlení, význam, co je to Centrista?, co znamená, informace, definice

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Co znamená Centrista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Centrista? Kdo to byl Centrista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Centrista? Definice pojmu Centrista je v sekci politika. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se též vyhledat pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než politika).

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.