Kdo je to?
Kdo je to, byl Centrista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Centrista? Lidé, politika

Kdo je to Centrista?

Co znamená a jaký je význam slova Centrista?

Centrista je příslušník nebo přívrženec politické strany, která má svůj program a cíle na hranici mezi levicí a pravicí. Nazývá se také zastáncem politického středu.
Role centristů jsou důležité tam, kde se v politickém systému vyskytuje větší počet stran. Většinou se jedná o přívržence strany, která není vyhraněná v ekonomických otázkách, může být zaměřena regionálně, ekologicky, etnicky a podobně.Kdo je to, byl Centrista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Centrista? Lidé, politika

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Centrista s blízkými na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Kafr? Znáte pojem Samohláska? Vzpomněli byste si na význam slova Twoo? Pamatujete si definici pojmu Základní deska?

Klíčová slova: informace, význam, termín, význam slova, kdo to je, význam pojmu, co znamená, původ slova, Centrista, slovo, přesný význam, formulace, popis, kdo je Centrista?, co je to Centrista?

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Vysvětlení významu slova Centrista, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Centrista? Kdo to byl Centrista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Centrista? Definice pojmu Centrista se nachází v sekci politika. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete též zkusit najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz např. v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle různých oborů. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Centrista i jinde než v sekci než v politika.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.