Kdo je to?
Kdo je to, byl Radikál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Radikál? Lidé, politika

Kdo je to Radikál?

Co znamená a jaký je význam slova Radikál?

Radikál je označení pro člověka vyznávajícího takové přesvědčení nebo ideologii, které mají za cíl provedení zásadních změn ve společnosti. Řešit něco radikálně znamená proti tomu velmi rázně a důsledně zakročit. Radikální řešení většinou nebývají tím nejvhodnějším krokem a většinová společnost je zpravidla neakceptuje. Opakem radikalismu je umírněnost.Kdo je to, byl Radikál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Radikál? Lidé, politika

Zaujalo vás slovo, termín Radikál? Potom se podělte s blízkými na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Částice? Znáte pojem Zoom? Znáte pojem Chemická kotva? Víte, co je to Syndrom vyhoření?

Klíčová slova: Radikál, význam slova, slovo, přesný výraz, kdo je Radikál?, termín, formulace, popis, wiki, heslo, význam pojmu, informace, etymologie, původ slova, význam

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Radikál

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Radikál? Kdo to byl Radikál? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Radikál? Definice pojmu Radikál patří do sekce politika. Text vytvořen pro server Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste najít výraz, termín, heslo, výraz kupř. na stránkách Wikipedie, kde můžete najít komplexní popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto hledat termín Radikál hledat i v jiných kategoriích (než politika).

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.