Kdo je to?
Kdo je to, byl Radikál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Radikál? Lidé, politika

Kdo je to Radikál?

Co znamená a jaký je význam slova Radikál?

Radikál je označení pro člověka vyznávajícího takové přesvědčení nebo ideologii, které mají za cíl provedení zásadních změn ve společnosti. Řešit něco radikálně znamená proti tomu velmi rázně a důsledně zakročit. Radikální řešení většinou nebývají tím nejvhodnějším krokem a většinová společnost je zpravidla neakceptuje. Opakem radikalismu je umírněnost.Kdo je to, byl Radikál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Radikál? Lidé, politika

Definici slova Radikál můžete sdílet s blízkými na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Freska? Znáte pojem ICloud? Vzpomněli byste si na význam slova Skialpining? Pamatujete si definici pojmu Cookies?

Klíčová slova: přesný význam, popis, definice, etymologie, vysvětlení, heslo, pojem, synonymum, kdo je Radikál?, význam slova, význam pojmu, význam, co znamená, původ slova, co je to Radikál?

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Co znamená Radikál? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Radikál? Kdo to byl Radikál? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Radikál? Definice pojmu Radikál se nachází v kategorii politika. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete též zkusit najít pojem, výraz, termín, heslo kupříkladu ve Wikipedii, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Radikál hledat i v jiných kategoriích (než politika).

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.