Kdo je to?
Kdo je to, byl Občan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Občan? Lidé, státní správa

Kdo je to Občan?

Co znamená a jaký je význam slova Občan?

Občanství je druh vztahu mezi fyzickou osobou a státem - jedná se o příslušnost k nějakému státu. Občanství člověk získá tak, že se na území státu narodí, to je nejčastější případ. Pro získání občanství jiného státu existují přesně daná pravidla. Občan má právo pobytu, právo na ochranu a smí se účastnit správy věcí veřejných. Občan má jisté povinnosti, mezi než patří placení daní apod.Kdo je to, byl Občan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Občan? Lidé, státní správa

Zaujalo vás slovo, termín Občan? Potom se podělte s kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Tajga? Znáte pojem Hashtag? Znáte pojem MDF deska? Víte, co je to Nepasterizované pivo?

Klíčová slova: vysvětlení, význam pojmu, formulace, co znamená, význam slova, co je to Občan?, význam, termín, informace, přesný význam, kdo to je, wiki, pojem, státní správa, kdo je Občan?

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Co znamená Občan? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit: Kdo je to Občan? Kdo to byl Občan? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Občan? Definice pojmu Občan se nachází v kategorii státní správa. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci státní správa.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.