Kdo je to?
Kdo je to, byl Občan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Občan? Lidé, státní správa

Kdo je to Občan?

Co znamená a jaký je význam slova Občan?

Občanství je druh vztahu mezi fyzickou osobou a státem - jedná se o příslušnost k nějakému státu. Občanství člověk získá tak, že se na území státu narodí, to je nejčastější případ. Pro získání občanství jiného státu existují přesně daná pravidla. Občan má právo pobytu, právo na ochranu a smí se účastnit správy věcí veřejných. Občan má jisté povinnosti, mezi než patří placení daní apod.Kdo je to, byl Občan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Občan? Lidé, státní správa

Líbí se vám definice kdo je to Občan? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Tajga? Víte, co je to Satén? Znáte pojem MDF deska? Pamatujete si definici pojmu Platonická láska?

Klíčová slova: heslo, co je to Občan?, formulace, synonymum, slovo, pojem, Občan, etymologie, význam, význam slova, kdo to je, termín, původ slova, význam pojmu, co znamená

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Vysvětlení významu slova Občan, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Občan? Kdo to byl Občan? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Občan? Definice pojmu Občan je v kategorii státní správa. Sepsáno redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se též vyhledat výraz, definici, slovo, termín např. v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v státní správa.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.