Kdo je to?
Kdo je to, byl Šlejfíř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šlejfíř? Lidé, profese

Kdo je to Šlejfíř?

Co znamená a jaký je význam slova Šlejfíř?

Šlejfíř bylo označení povolání člověka, který brousil nástroje – většinou nože. Často se takto nazýval potulný brusič nožů. Jako kočovník byl zařazován mezi světské, při svém putování byl často podezírán nebo obvinován z nekalých úmyslů.
Šlejfíř si své vybavení vozil s sebou, chodil po vsi nebo po městských ulicích, vyvolával a nabízel své služby přímo na místě.Kdo je to, byl Šlejfíř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šlejfíř? Lidé, profese

Budeme rádi, pokud budete definici slova Šlejfíř sdílet s kolegy na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Metabolismus? Pamatujete si definici pojmu Desktop? Pamatujete si definici pojmu Maligní? Vzpomněli byste si na význam slova Splín?

Klíčová slova: přesný význam, popis, definice, popis, vysvětlení, Šlejfíř, co je to Šlejfíř?, heslo, informace, kdo je Šlejfíř?, přesný výraz, pojem, termín, význam, slovo

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Šlejfíř

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Šlejfíř? Kdo to byl Šlejfíř? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Šlejfíř? Definice pojmu Šlejfíř patří do sekce profese. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, výraz, termín, heslo řekněme třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Šlejfíř v jiné sekci než profese.