Kdo je to?
Kdo je to, byl Šlejfíř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šlejfíř? Lidé, profese

Kdo je to Šlejfíř?

Co znamená a jaký je význam slova Šlejfíř?

Šlejfíř bylo označení povolání člověka, který brousil nástroje – většinou nože. Často se takto nazýval potulný brusič nožů. Jako kočovník byl zařazován mezi světské, při svém putování byl často podezírán nebo obvinován z nekalých úmyslů.
Šlejfíř si své vybavení vozil s sebou, chodil po vsi nebo po městských ulicích, vyvolával a nabízel své služby přímo na místě.Kdo je to, byl Šlejfíř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šlejfíř? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Šlejfíř? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Metabolismus? Víte, co je to Koronarografie? Pamatujete si definici pojmu Maligní? Pamatujete si definici pojmu Den Země?

Klíčová slova: přesný význam, kdo to je, popis, etymologie, vysvětlení, termín, význam pojmu, heslo, definice, profese, co je to Šlejfíř?, formulace, informace, co znamená, Šlejfíř

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Vysvětlení významu slova Šlejfíř, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Šlejfíř? Kdo to byl Šlejfíř? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Šlejfíř? Definice pojmu Šlejfíř je v kategorii profese. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete se pokusit také najít výraz, heslo, text, pojem dejme tomu třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete rozsáhlejší text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Můžete se proto pokusit najít heslo Šlejfíř i v jiné sekci než v profese.