Kdo je to?
Kdo je to, byl Stárek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Stárek? Lidé, profese

Kdo je to Stárek?

Jaký je význam slova Stárek? Co to znamená?

Stárek by l starší již plně vyučený mlynář, jemuž bylo svěřeno řízení provozu mlýna. Zabýval se především obchodem, příjmem obilí, domluvou na druhu mouky, vážením a výdejem hotového produktu.
Kvalifikaci osvědčil stárek zkouškou ze stavby mlýna a mletí. Zkoušku skládal před komisí, které předváděl mistrovský kus. Musel také absolvovat zkušenou ve světě. Stárek s rodnou většinou ve mlýně bydlel ve vlastním bytě.Kdo je to, byl Stárek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Stárek? Lidé, profese

Sdílejte tuto stránku se slovem Stárek s přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu HACCP? Vzpomněli byste si na význam slova Dyslipidémie? Vzpomněli byste si na význam slova Embargo? Znáte pojem CRP?

Klíčová slova: kdo to je, popis, význam, co je to Stárek?, význam slova, vysvětlení, etymologie, formulace, termín, slovo, synonymum, pojem, přesný výraz, heslo, profese

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Stárek

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Stárek? Kdo to byl Stárek? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Stárek? Definice pojmu Stárek je v kategorii profese. Sepsáno redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste hledat výraz, definici, slovo, termín dejme tomu například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Stárek v jiné sekci než profese.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.