Kdo je to?
Kdo je to, byl Realista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Realista? Lidé, psychologie

Kdo je to Realista?

Jaký je význam slova Realista? Co to znamená?

Realista je něco mezi pesimistou a optimistou - snaží se všechno hodnotit věcně a objektivně, podle skutečnosti.Kdo je to, byl Realista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Realista? Lidé, psychologie

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Realista? s kolegy na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Řípa? Znáte pojem Ájurvéda? Vzpomněli byste si na význam slova Koudel? Pamatujete si definici pojmu Hematurie?

Klíčová slova: slovo, termín, definice, formulace, význam pojmu, přesný výraz, význam slova, co je to Realista?, popis, etymologie, popis, původ slova, vysvětlení, informace, význam

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Vysvětlení významu slova Realista, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Realista? Kdo to byl Realista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Realista? Definice pojmu Realista je v kategorii psychologie. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu např. ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobnější popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání odborného pojmu Realista i v jiné kategorii než je sekce psychologie.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.