Kdo je to?
Kdo je to, byl Perfekcionalista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Perfekcionalista? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Perfekcionalista?

Co znamená a jaký je význam slova Perfekcionalista?

Perfekcionalista je člověk snažící se dosáhnout dokonalosti. Je přehnaně ctižádostivý, snaží se vše provádět bezchybně. Perfekcionalista často touhu po dokonalosti přehání a jeho snaha o úspěch přestává být zdravá.
Někteří jedinci se tak snaží o vybudování obranného mechanismu, kdy perfektní a dokonalé provedení minimalizuje rizika a předchází tak citovým projevům jako je stud nebo obviňování se z něčeho.Kdo je to, byl Perfekcionalista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Perfekcionalista? Lidé, vlastnosti

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Perfekcionalista s kolegy na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Brzlík? Znáte pojem Gufero? Vzpomněli byste si na význam slova Červené maso? Pamatujete si definici pojmu Anarchie?

Klíčová slova: co znamená, heslo, vlastnosti, wiki, kdo je Perfekcionalista?, co je to Perfekcionalista?, význam pojmu, popis, původ slova, pojem, definice, Perfekcionalista, synonymum, význam, etymologie

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Vysvětlení významu slova Perfekcionalista, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Perfekcionalista? Kdo to byl Perfekcionalista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Perfekcionalista? Definice pojmu Perfekcionalista se nachází v sekci vlastnosti. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, text, definici, řekněme v české Wikipedii, kde můžete najít delší text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Perfekcionalista hledat i v jiných kategoriích (než vlastnosti).

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.