Kdo je to?
Kdo je to, byl Perfekcionalista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Perfekcionalista? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Perfekcionalista?

Co znamená a jaký je význam slova Perfekcionalista?

Perfekcionalista je člověk snažící se dosáhnout dokonalosti. Je přehnaně ctižádostivý, snaží se vše provádět bezchybně. Perfekcionalista často touhu po dokonalosti přehání a jeho snaha o úspěch přestává být zdravá.
Někteří jedinci se tak snaží o vybudování obranného mechanismu, kdy perfektní a dokonalé provedení minimalizuje rizika a předchází tak citovým projevům jako je stud nebo obviňování se z něčeho.Kdo je to, byl Perfekcionalista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Perfekcionalista? Lidé, vlastnosti

Líbí se vám definice kdo je to Perfekcionalista? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Artyčok? Víte, co je to Neverbální komunikace? Znáte pojem Povodí? Pamatujete si definici pojmu Relativní?

Klíčová slova: informace, termín, popis, původ slova, wiki, vysvětlení, kdo je Perfekcionalista?, heslo, význam pojmu, co je to Perfekcionalista?, vlastnosti, kdo to je, pojem, přesný výraz, význam

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Perfekcionalista, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Perfekcionalista? Kdo to byl Perfekcionalista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Perfekcionalista? Definice pojmu Perfekcionalista je v kategorii vlastnosti. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se též vyhledat pojem, slovo, termín, výraz např. v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Perfekcionalista i v jiných kategoriích (než vlastnosti).

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.