Kdo je to?
Kdo je to, byl Perfekcionalista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Perfekcionalista? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Perfekcionalista?

Co znamená a jaký je význam slova Perfekcionalista?

Perfekcionalista je člověk snažící se dosáhnout dokonalosti. Je přehnaně ctižádostivý, snaží se vše provádět bezchybně. Perfekcionalista často touhu po dokonalosti přehání a jeho snaha o úspěch přestává být zdravá.
Někteří jedinci se tak snaží o vybudování obranného mechanismu, kdy perfektní a dokonalé provedení minimalizuje rizika a předchází tak citovým projevům jako je stud nebo obviňování se z něčeho.Kdo je to, byl Perfekcionalista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Perfekcionalista? Lidé, vlastnosti

Definici slova Perfekcionalista můžete sdílet s kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Brzlík? Znáte pojem Gufero? Vzpomněli byste si na význam slova Červené maso? Pamatujete si definici pojmu Anarchie?

Klíčová slova: informace, definice, etymologie, wiki, význam, přesný výraz, přesný význam, kdo je Perfekcionalista?, původ slova, co znamená, význam pojmu, popis, pojem, vysvětlení, termín

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Co znamená Perfekcionalista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Perfekcionalista? Kdo to byl Perfekcionalista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Perfekcionalista? Definice pojmu Perfekcionalista se nachází v kategorii vlastnosti. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, text, definici, třeba ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Perfekcionalista v jiné sekci než vlastnosti.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.