Kdo je to?
Kdo je to, byl Perfekcionalista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Perfekcionalista? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Perfekcionalista?

Co znamená a jaký je význam slova Perfekcionalista?

Perfekcionalista je člověk snažící se dosáhnout dokonalosti. Je přehnaně ctižádostivý, snaží se vše provádět bezchybně. Perfekcionalista často touhu po dokonalosti přehání a jeho snaha o úspěch přestává být zdravá.
Někteří jedinci se tak snaží o vybudování obranného mechanismu, kdy perfektní a dokonalé provedení minimalizuje rizika a předchází tak citovým projevům jako je stud nebo obviňování se z něčeho.Kdo je to, byl Perfekcionalista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Perfekcionalista? Lidé, vlastnosti

Zaujalo vás slovo, termín Perfekcionalista? Potom se podělte s kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Artyčok? Znáte pojem Sociální bydlení? Znáte pojem Povodí? Víte, co je to Kvadratura kruhu?

Klíčová slova: vysvětlení, pojem, význam slova, popis, definice, informace, wiki, přesný význam, význam pojmu, význam, původ slova, slovo, přesný výraz, Perfekcionalista, heslo

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Co znamená Perfekcionalista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit: Kdo je to Perfekcionalista? Kdo to byl Perfekcionalista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Perfekcionalista? Definice pojmu Perfekcionalista se nachází v kategorii vlastnosti. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste najít výraz, text, termín, pojem dejme tomu na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Pokuste se najít termín Perfekcionalista i v jiné kategorii než v vlastnosti.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.