Kdo je to?
Kdo je to, byl Aragorn? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Aragorn? Lidé, fikce

Kdo je to Aragorn?

Co znamená a jaký je význam slova Aragorn?

Aragorn je jedním z hlavních hrdinů trilogie Pán prstenů J.R.R. Tolkiena. Je dědicem gondorského trůnu, ale ze svého domova byl vyhnán, vydal se na sever a stal se hraničářem. Spřátelil se s elfy a zamiloval se do elfské princezny Arwen, která jeho lásku opětovala.
Aragorn je zdatný bojovník, je spravedlivý, čestný a spolehlivý. Vynikl především v boji proti Sauronovi a stal se přítelem hobitů. Pomohl Frodovi zničit kouzelný prsten, stal se králem Gondoru a manželem Arwen.Kdo je to, byl Aragorn? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Aragorn? Lidé, fikce

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Aragorn? s vašimi kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Steak? Víte, co je to Rostlina? Pamatujete si definici pojmu Zdraví? Pamatujete si definici pojmu Ležák?

Klíčová slova: význam slova, termín, význam, wiki, kdo je Aragorn?, kdo to je, fikce, informace, Aragorn, přesný výraz, pojem, co je to Aragorn?, definice, popis, slovo

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Co znamená Aragorn? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Aragorn? Kdo to byl Aragorn? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Aragorn? Definice pojmu Aragorn je v sekci fikce. Text vytvořen pro server Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete se pokusit také najít pojem, definici, text, výraz třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v fikce.