Kdo je to?
Kdo je to, byl Aragorn? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Aragorn? Lidé, fikce

Kdo je to Aragorn?

Co znamená a jaký je význam slova Aragorn?

Aragorn je jedním z hlavních hrdinů trilogie Pán prstenů J.R.R. Tolkiena. Je dědicem gondorského trůnu, ale ze svého domova byl vyhnán, vydal se na sever a stal se hraničářem. Spřátelil se s elfy a zamiloval se do elfské princezny Arwen, která jeho lásku opětovala.
Aragorn je zdatný bojovník, je spravedlivý, čestný a spolehlivý. Vynikl především v boji proti Sauronovi a stal se přítelem hobitů. Pomohl Frodovi zničit kouzelný prsten, stal se králem Gondoru a manželem Arwen.Kdo je to, byl Aragorn? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Aragorn? Lidé, fikce

Definici slova Aragorn můžete sdílet s vašimi přáteli na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Ping? Znáte pojem Finanční gramotnost? Vzpomněli byste si na význam slova Utilita? Pamatujete si definici pojmu Synergie?

Klíčová slova: Aragorn, definice, význam pojmu, vysvětlení, přesný výraz, pojem, přesný význam, wiki, význam slova, kdo je Aragorn?, kdo to je, co je to Aragorn?, informace, slovo, formulace

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Aragorn

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Aragorn? Kdo to byl Aragorn? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Aragorn? Definice pojmu Aragorn patří do sekce fikce. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste najít výraz, text, termín, pojem kupř. ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Můžete se proto pokusit najít heslo Aragorn i v jiné sekci než v fikce.