Kdo je to?
Kdo je to, byl Avatar? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Avatar? Lidé, fikce

Kdo je to Avatar?

Co znamená a jaký je význam slova Avatar?

Avatar je postava, znak, obraz nebo model, který se používá ve virtuální realitě k vlastní reprezentaci uživatele. V počítačových hrách je avatar virtuální postava, která představuje hráče a ten ji ovládá.
Nejčastěji se avatary používají v online hrách. Na diskuzních fórech se slovem avatar označují ikonky uživatelů.Kdo je to, byl Avatar? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Avatar? Lidé, fikce

Tento text (Avatar) můžete sdílet s vašimi přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Hospic? Znáte pojem Tygří ořech? Vzpomněli byste si na význam slova Tablet? Pamatujete si definici pojmu Vesmír?

Klíčová slova: slovo, synonymum, původ slova, popis, formulace, význam, kdo je Avatar?, pojem, fikce, popis, co je to Avatar?, vysvětlení, termín, význam pojmu, přesný výraz

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Vysvětlení významu slova Avatar, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Avatar? Kdo to byl Avatar? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Avatar? Definice pojmu Avatar je v kategorii fikce. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste najít výraz, slovo, definici, slovíčko např. na české Wikipedii, kde naleznete podrobný text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci fikce.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.