Kdo je to?
Kdo je to, byl Avatar? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Avatar? Lidé, fikce

Kdo je to Avatar?

Co znamená a jaký je význam slova Avatar?

Avatar je postava, znak, obraz nebo model, který se používá ve virtuální realitě k vlastní reprezentaci uživatele. V počítačových hrách je avatar virtuální postava, která představuje hráče a ten ji ovládá.
Nejčastěji se avatary používají v online hrách. Na diskuzních fórech se slovem avatar označují ikonky uživatelů.Kdo je to, byl Avatar? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Avatar? Lidé, fikce

Tento text (Avatar) můžete sdílet s přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Soundbar? Vzpomněli byste si na význam slova SUV? Znáte pojem Franchising? Znáte pojem Mnichovská dohoda?

Klíčová slova: Avatar, informace, kdo to je, význam slova, termín, etymologie, popis, co je to Avatar?, přesný význam, wiki, popis, původ slova, formulace, vysvětlení, pojem

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Avatar

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Avatar? Kdo to byl Avatar? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Avatar? Definice pojmu Avatar je v kategorii fikce. Text vytvořen pro server Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste hledat pojem, definici, text, výraz například na české Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání odborného pojmu Avatar i v jiné kategorii než je sekce fikce.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.