Kdo je to?
Kdo je to, byl Avatar? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Avatar? Lidé, fikce

Kdo je to Avatar?

Co znamená a jaký je význam slova Avatar?

Avatar je postava, znak, obraz nebo model, který se používá ve virtuální realitě k vlastní reprezentaci uživatele. V počítačových hrách je avatar virtuální postava, která představuje hráče a ten ji ovládá.
Nejčastěji se avatary používají v online hrách. Na diskuzních fórech se slovem avatar označují ikonky uživatelů.Kdo je to, byl Avatar? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Avatar? Lidé, fikce

Zaujalo vás slovo, termín Avatar? Potom se podělte s blízkými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Hospic? Znáte pojem Tygří ořech? Vzpomněli byste si na význam slova Tablet? Pamatujete si definici pojmu Vesmír?

Klíčová slova: informace, co znamená, Avatar, co je to Avatar?, přesný výraz, wiki, význam slova, popis, kdo to je, význam, význam pojmu, formulace, heslo, termín, vysvětlení

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Co znamená Avatar? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Avatar? Kdo to byl Avatar? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Avatar? Definice pojmu Avatar se nachází v kategorii fikce. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste též hledat pojem, slovo, termín, definici třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít delší text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Avatar v jiné sekci než fikce.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.