Kdo je to?
Kdo je to, byl Quasimodo? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Quasimodo? Lidé, fikce

Kdo je to Quasimodo?

Jaký je význam slova Quasimodo? Co to znamená?

Quasimodo je literární postava z románu Chrám Matky Boží v Paříži, jehož autorem je francouzský spisovatel Victor Hugo. Quasimodo je tělesně postižený, hrbáč, který miluje krásnou cikánku Esmeraldu. Kvůli svému postižení jím lidé opovrhují, ale Quasimodo je v jádru dobrý člověk. Je to typická literární postava pro období romantismu - jedinec vyvržený ze společnosti. V závěru románu Quasimodo spolu s Esmeraldou umírá.Kdo je to, byl Quasimodo? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Quasimodo? Lidé, fikce

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Quasimodo? s vašimi kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Halloween? Znáte pojem Banner? Vzpomněli byste si na význam slova Trestní oznámení? Pamatujete si definici pojmu Grenadina?

Klíčová slova: popis, slovo, synonymum, význam, pojem, význam slova, wiki, přesný výraz, co znamená, heslo, kdo to je, fikce, co je to Quasimodo?, význam pojmu, popis

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Co znamená Quasimodo? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Quasimodo? Kdo to byl Quasimodo? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Quasimodo? Definice pojmu Quasimodo je v sekci fikce. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, definici, text, výraz kupříkladu v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Quasimodo v jiné sekci než fikce.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.