Kdo je to?
Kdo je to, byl Slender Man? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Slender Man? Lidé, fikce

Kdo je to Slender Man?

Jaký je význam slova Slender Man? Co to znamená?

Slender Man je fiktivní postava. Která se kromě jiného vyskytuje i v počítačových hrách. Nosí černý oblek a říká se o něm, že nemá obličej. Může mít různý počet rukou, které podle potřeby prodlužuje. Z chycených obětí vysává energii a zabíjí je. Nechodí po zemi, lehce se vznáší a nezanechá tak stopy.
Slender Man se objevuje hlavně v noci, často ho vidí umírající lidé nebo malé děti, které děsí až do té míry, že mohou ztratit rozum.Kdo je to, byl Slender Man? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Slender Man? Lidé, fikce

Tento text (Slender Man) můžete sdílet s blízkými na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Archa úmluvy? Znáte pojem Přírodní rezervace? Vzpomněli byste si na význam slova Živnost? Pamatujete si definici pojmu Mikrovlákno?

Klíčová slova: informace, Slender Man, fikce, význam pojmu, vysvětlení, wiki, heslo, etymologie, přesný význam, kdo je Slender Man?, definice, co znamená, význam slova, původ slova, co je to Slender Man?

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Vysvětlení významu slova Slender Man, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Slender Man? Kdo to byl Slender Man? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Slender Man? Definice pojmu Slender Man je v kategorii fikce. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste též hledat výraz, definici, slovo, termín řekněme v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete o něco delší text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Můžete se proto pokusit najít heslo Slender Man i v jiné sekci než v fikce.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.