Kdo je to?
Kdo je to, byl Slender Man? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Slender Man? Lidé, fikce

Kdo je to Slender Man?

Jaký je význam slova Slender Man? Co to znamená?

Slender Man je fiktivní postava. Která se kromě jiného vyskytuje i v počítačových hrách. Nosí černý oblek a říká se o něm, že nemá obličej. Může mít různý počet rukou, které podle potřeby prodlužuje. Z chycených obětí vysává energii a zabíjí je. Nechodí po zemi, lehce se vznáší a nezanechá tak stopy.
Slender Man se objevuje hlavně v noci, často ho vidí umírající lidé nebo malé děti, které děsí až do té míry, že mohou ztratit rozum.Kdo je to, byl Slender Man? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Slender Man? Lidé, fikce

Líbí se vám definice kdo je to Slender Man? Pak se podělte s vašimi přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Hraška? Víte, co je to Píštěl? Víte, co je to Gainer? Pamatujete si definici pojmu Suché víno?

Klíčová slova: Slender Man, informace, pojem, kdo to je, přesný význam, heslo, význam, význam pojmu, popis, slovo, formulace, kdo je Slender Man?, co je to Slender Man?, etymologie, přesný výraz

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Slender Man

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Slender Man? Kdo to byl Slender Man? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Slender Man? Definice pojmu Slender Man je v kategorii fikce. Sepsáno redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete se pokusit také najít výraz, definici, slovo, termín kupř. v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Slender Man v jiné sekci než fikce.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.