Kdo je to?
Kdo je to, byl Pravičák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pravičák? Lidé, politika

Kdo je to Pravičák?

Jaký je význam slova Pravičák? Co to znamená?

Pravičák je poměrně široké označení. V základním významu pojmenovává větší množství ideologií a politických stanovisek. Pojem pravičák se nejčastěji používá pro příslušníka skupiny, který podporuje zachování tradic v oblasti tradičních hodnot a obyčejů, sociálního členění, ekonomických svobod a minimalizace pravomocí státu ve společnosti.
Pravičáci jsou zastánci kapitalizmu, soukromé kontroly výrobních prostředků, tržního hospodářství a volného trhu.Kdo je to, byl Pravičák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pravičák? Lidé, politika

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Pravičák s kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Daňový bonus? Znáte pojem ALS? Vzpomněli byste si na význam slova Hostel? Víte, co je to Subsidiarita?

Klíčová slova: kdo je Pravičák?, význam slova, původ slova, politika, informace, co znamená, heslo, přesný výraz, termín, Pravičák, pojem, význam, co je to Pravičák?, etymologie, definice

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Co znamená Pravičák? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit: Kdo je to Pravičák? Kdo to byl Pravičák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pravičák? Definice pojmu Pravičák se nachází v kategorii politika. Sepsáno redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste najít pojem, slovo, termín, definici dejme tomu v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci politika.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.