Kdo je to?
Kdo je to, byl Pravičák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pravičák? Lidé, politika

Kdo je to Pravičák?

Jaký je význam slova Pravičák? Co to znamená?

Pravičák je poměrně široké označení. V základním významu pojmenovává větší množství ideologií a politických stanovisek. Pojem pravičák se nejčastěji používá pro příslušníka skupiny, který podporuje zachování tradic v oblasti tradičních hodnot a obyčejů, sociálního členění, ekonomických svobod a minimalizace pravomocí státu ve společnosti.
Pravičáci jsou zastánci kapitalizmu, soukromé kontroly výrobních prostředků, tržního hospodářství a volného trhu.Kdo je to, byl Pravičák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pravičák? Lidé, politika

Tento text (Pravičák) můžete sdílet s přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Daňový bonus? Vzpomněli byste si na význam slova Velký pátek? Vzpomněli byste si na význam slova Hostel? Znáte pojem Runy?

Klíčová slova: pojem, co je to Pravičák?, wiki, význam pojmu, přesný výraz, slovo, informace, význam slova, přesný význam, vysvětlení, kdo je Pravičák?, etymologie, heslo, kdo to je, formulace

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Pravičák

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Pravičák? Kdo to byl Pravičák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pravičák? Definice pojmu Pravičák je v kategorii politika. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, slovo, definici, slovíčko třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než politika.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.