Kdo je to?
Kdo je to, byl Pravičák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pravičák? Lidé, politika

Kdo je to Pravičák?

Jaký je význam slova Pravičák? Co to znamená?

Pravičák je poměrně široké označení. V základním významu pojmenovává větší množství ideologií a politických stanovisek. Pojem pravičák se nejčastěji používá pro příslušníka skupiny, který podporuje zachování tradic v oblasti tradičních hodnot a obyčejů, sociálního členění, ekonomických svobod a minimalizace pravomocí státu ve společnosti.
Pravičáci jsou zastánci kapitalizmu, soukromé kontroly výrobních prostředků, tržního hospodářství a volného trhu.Kdo je to, byl Pravičák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pravičák? Lidé, politika

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Pravičák? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Daňový bonus? Víte, co je to Gospel? Vzpomněli byste si na význam slova Hostel? Pamatujete si definici pojmu Asketický?

Klíčová slova: co je to Pravičák?, význam pojmu, kdo to je, definice, popis, co znamená, význam slova, popis, přesný význam, pojem, vysvětlení, etymologie, synonymum, přesný výraz, slovo

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Vysvětlení významu slova Pravičák, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Pravičák? Kdo to byl Pravičák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pravičák? Definice pojmu Pravičák je v kategorii politika. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se též vyhledat výraz, heslo, text, pojem např. ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle různých oborů. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v politika.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.