Kdo je to?
Kdo je to Hillary Clinton? Životopis Hillary Clinton, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Hillary Clinton?

Kdo je to Hillary Clinton? Stručný životopis

Hillary Clinton je politička, manželka bývalého prezidenta USA Billa Clintona, která působila jako senátorka USA za stát New York a ve vládě prezidenta Baracka Obamy byla ministryní zahraničních věcí. Zúčastnila se také prezidentských voleb, za Demokratickou stranu byla nominována jako první žena v historii USA.
V období prezidentské kampaně 2016 byla vyšetřována v případě obcházení zákonů a předpisů pro bezpečnost při zacházení s důvěrnými a tajnými informacemi. Při vyšetřování bylo konstatováno, že se žádného trestného činu nedopustila.Kdo je to Hillary Clinton? Životopis Hillary Clinton, lidé, osobnosti z politici

Sdílejte tuto stránku s osobností Hillary Clinton s kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní informace o osobě Hillary Clinton

Národnost: USA
Datum narození: 26. října 1947
Místo narození: Chicago

Víte, co je to Psyllium? Znáte pojem Grenadina? Vzpomněli byste si na význam slova Bruxismus? Pamatujete si definici pojmu Sanytr?

Klíčová slova: význam slova, co znamená, termín, etymologie, wiki, popis, popis, význam pojmu, původ slova, heslo, přesný význam, co je to Hillary Clinton?, synonymum, význam, přesný výraz

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Biografie, životopis, kdo je to Hillary Clinton?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Hillary Clinton? Kdo to byl Hillary Clinton? Kdy se narodil Hillary Clinton? Kde se narodil Hillary Clinton? Hillary Clinton je v kategorii politici. Text napsán pro Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Hillary Clinton dejme tomu například v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Hillary Clinton i v jiné kategorii než je politici.