Kdo je to?
Kdo je to Hillary Clinton? Životopis Hillary Clinton, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Hillary Clinton?

Kdo je to Hillary Clinton? Stručný životopis

Hillary Clinton je politička, manželka bývalého prezidenta USA Billa Clintona, která působila jako senátorka USA za stát New York a ve vládě prezidenta Baracka Obamy byla ministryní zahraničních věcí. Zúčastnila se také prezidentských voleb, za Demokratickou stranu byla nominována jako první žena v historii USA.
V období prezidentské kampaně 2016 byla vyšetřována v případě obcházení zákonů a předpisů pro bezpečnost při zacházení s důvěrnými a tajnými informacemi. Při vyšetřování bylo konstatováno, že se žádného trestného činu nedopustila.Kdo je to Hillary Clinton? Životopis Hillary Clinton, lidé, osobnosti z politici

Zaujala vás biografie osobnosti Hillary Clinton? Potom se podělte s blízkými na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní údaje o osobě Hillary Clinton

Národnost: USA
Datum narození: 26. října 1947
Místo narození: Chicago

Znáte pojem Hilterapie? Znáte pojem Právní úkon? Víte, co je to Diktafon? Víte, co je to Populismus?

Klíčová slova: původ slova, význam slova, formulace, kdo je Hillary Clinton?, vysvětlení, přesný význam, wiki, informace, definice, kdo to je, popis, co je to Hillary Clinton?, heslo, význam pojmu, synonymum

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Biografie, životopis, kdo je to Hillary Clinton?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Hillary Clinton? Kdo to byl Hillary Clinton? Kdy se narodil Hillary Clinton? Kde se narodil Hillary Clinton? Hillary Clinton patří do sekce politici. Text vytvořen pro server Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Hillary Clinton dejme tomu například v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Hillary Clinton i v jiné kategorii než je politici.