Kdo je to?
Kdo je to Hillary Clinton? Životopis Hillary Clinton, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Hillary Clinton?

Kdo je to Hillary Clinton? Stručný životopis

Hillary Clinton je politička, manželka bývalého prezidenta USA Billa Clintona, která působila jako senátorka USA za stát New York a ve vládě prezidenta Baracka Obamy byla ministryní zahraničních věcí. Zúčastnila se také prezidentských voleb, za Demokratickou stranu byla nominována jako první žena v historii USA.
V období prezidentské kampaně 2016 byla vyšetřována v případě obcházení zákonů a předpisů pro bezpečnost při zacházení s důvěrnými a tajnými informacemi. Při vyšetřování bylo konstatováno, že se žádného trestného činu nedopustila.Kdo je to Hillary Clinton? Životopis Hillary Clinton, lidé, osobnosti z politici

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Hillary Clinton sdílet s přáteli a kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní informace o osobě Hillary Clinton

Národnost: USA
Datum narození: 26. října 1947
Místo narození: Chicago

Znáte pojem Hilterapie? Pamatujete si definici pojmu Integrál? Víte, co je to Diktafon? Vzpomněli byste si na význam slova Polyneuropatie?

Klíčová slova: pojem, kdo to je, význam, Hillary Clinton, význam pojmu, formulace, popis, přesný výraz, kdo je Hillary Clinton?, co znamená, původ slova, význam slova, informace, heslo, wiki

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Životopis, kdo je Hillary Clinton? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit: Kdo je to Hillary Clinton? Kdo to byl Hillary Clinton? Kdy se narodil Hillary Clinton? Kde se narodil Hillary Clinton? Hillary Clinton se nachází v kategorii politici. Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Hillary Clinton dejme tomu například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Hillary Clinton i v jiné kategorii než je politici.