Kdo je to?
Kdo je to Hillary Clinton? Životopis Hillary Clinton, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Hillary Clinton?

Kdo je to Hillary Clinton? Stručný životopis

Hillary Clinton je politička, manželka bývalého prezidenta USA Billa Clintona, která působila jako senátorka USA za stát New York a ve vládě prezidenta Baracka Obamy byla ministryní zahraničních věcí. Zúčastnila se také prezidentských voleb, za Demokratickou stranu byla nominována jako první žena v historii USA.
V období prezidentské kampaně 2016 byla vyšetřována v případě obcházení zákonů a předpisů pro bezpečnost při zacházení s důvěrnými a tajnými informacemi. Při vyšetřování bylo konstatováno, že se žádného trestného činu nedopustila.Kdo je to Hillary Clinton? Životopis Hillary Clinton, lidé, osobnosti z politici

Líbí se stručný životopis s osobou Hillary Clinton? Pak se podělte s kolegy na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní informace o osobě Hillary Clinton

Národnost: USA
Datum narození: 26. října 1947
Místo narození: Chicago

Víte, co je to Psyllium? Znáte pojem Grenadina? Vzpomněli byste si na význam slova Bruxismus? Pamatujete si definici pojmu Sanytr?

Klíčová slova: informace, přesný význam, význam slova, Hillary Clinton, politici, vysvětlení, formulace, popis, význam, co znamená, význam pojmu, co je to Hillary Clinton?, kdo to je, termín, přesný výraz

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Životopis, kdo je Hillary Clinton? Stručná biografie

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Hillary Clinton? Kdo to byl Hillary Clinton? Kdy se narodil Hillary Clinton? Kde se narodil Hillary Clinton? Hillary Clinton je v sekci politici. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Hillary Clinton dejme tomu v projektu Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Hillary Clinton i v jiné kategorii než je politici.