Kdo je to?
Kdo je to, byl Jogín? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Jogín? Lidé, filozofie

Kdo je to Jogín?

Jaký je význam slova Jogín? Co to znamená?

Jogín je označení pro vyznavače jógy, což je starý indický soubor cvičení, která měla vést k osvobození od tělesnosti. Nejedná se o pouhé cvičení, jóga zahrnuje také zásady životního stylu. Jóga často pracuje s meditací a jejím cílem by mělo být uvolnění a relaxace, proto je v současné době stále vyhledávaná v západním světě. Existuje mnoho typů jógy.Kdo je to, byl Jogín? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Jogín? Lidé, filozofie

Budeme rádi, pokud budete definici slova Jogín sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Spyware? Pamatujete si definici pojmu Abakus? Víte, co je to Vektor? Vzpomněli byste si na význam slova Motivace?

Klíčová slova: popis, význam, synonymum, vysvětlení, kdo to je, přesný význam, původ slova, heslo, formulace, wiki, kdo je Jogín?, popis, slovo, termín, co znamená

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Vysvětlení významu slova Jogín, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Jogín? Kdo to byl Jogín? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Jogín? Definice pojmu Jogín se nachází v sekci filozofie. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste najít pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu např. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Jogín i jinde než v sekci než v filozofie.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.