Kdo je to?
Kdo je to, byl Žalobce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Žalobce? Lidé, státní správa

Kdo je to Žalobce?

Co znamená a jaký je význam slova Žalobce?

Žalobce je ten, kdo podal žalobu a domáhá se v občanském soudním řízení svého práva. Ten, na koho byla žaloba podána, se nazývá žalovaný. O výsledku rozhoduje soud.Kdo je to, byl Žalobce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Žalobce? Lidé, státní správa

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Žalobce s přáteli na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Id? Znáte pojem Pohanka? Vzpomněli byste si na význam slova Čarověník? Pamatujete si definici pojmu Ultrazvuk?

Klíčová slova: význam pojmu, wiki, formulace, popis, pojem, původ slova, přesný význam, informace, definice, význam, co znamená, státní správa, co je to Žalobce?, heslo, termín

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Co znamená Žalobce? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Žalobce? Kdo to byl Žalobce? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Žalobce? Definice pojmu Žalobce se nachází v kategorii státní správa. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pokuste se též vyhledat pojem, text, definici, dejme tomu třeba v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v státní správa.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?