Kdo je to?
Kdo je to, byl Transhumanista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Transhumanista? Lidé, filozofie

Kdo je to Transhumanista?

Co znamená a jaký je význam slova Transhumanista?

Transhumanista je příslušník mezinárodního kulturního a intelektuálního hnutí. To studuje možnosti a následky využívání různých nových technologií a lidského vylepšování. Transhumanista použití objevů a nových technologií podporuje, pokud slouží k vylepšení schopností člověka a zmírňuje nebo odstraňuje negativní lidské projevy jako nemoci, stárnutí, nedobrovolná smrt či hloupost.
Hnutí studuje jak výhody, tak nebezpečí nejnovějších technologií.Kdo je to, byl Transhumanista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Transhumanista? Lidé, filozofie

Tento text (Transhumanista) můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Etologie? Znáte pojem Denzitometrie? Vzpomněli byste si na význam slova Lumbálka? Pamatujete si definici pojmu Ohnisková vzdálenost?

Klíčová slova: filozofie, etymologie, wiki, Transhumanista, definice, heslo, formulace, kdo to je, kdo je Transhumanista?, informace, synonymum, termín, význam slova, přesný výraz, co znamená

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Transhumanista

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Transhumanista? Kdo to byl Transhumanista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Transhumanista? Definice pojmu Transhumanista je v kategorii filozofie. Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se vyhledat výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete podrobný text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle různých oborů. Zkuste hledání odborného pojmu Transhumanista i v jiné kategorii než je sekce filozofie.