Kdo je to?
Kdo je to, byl Cizinec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Cizinec? Lidé, národnost

Kdo je to Cizinec?

Co znamená a jaký je význam slova Cizinec?

Cizinec je osoba, která není občanem ČR. Statut cizince je definován v cizineckém zákoně. Jedná se tedy o člověka, který je občanem EU nebo občanem více států, popřípadě nemá žádné občanství nebo své původní občanství ztratil. Pokud má někdo české občanství i občanství dalšího státu, cizincem není. Cizinci se dělí do několika kategorií, na azylanty, žadatele o azyl, osoby s povolením trvalého pobytu a osoby s povolením přechodného pobytu.
Listina základních práv a svobod uděluje cizincům stejná práva, jaká mají ostatní občané. To se týká oblasti občanského a veřejného práva, ne však v pobytovém nebo volebním právu. Výdělečné právo upravuje zákon o zaměstnanosti. Důležité je právo na trvalý pobyt, které však může být ze zákonem daných důvodů zrušeno.Kdo je to, byl Cizinec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Cizinec? Lidé, národnost

Definici slova Cizinec můžete sdílet s kolegy na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Městys? Pamatujete si definici pojmu Územní plán? Pamatujete si definici pojmu Silikon? Vzpomněli byste si na význam slova Animozita?

Klíčová slova: popis, definice, Cizinec, přesný význam, pojem, slovo, informace, původ slova, kdo to je, vysvětlení, termín, význam pojmu, formulace, wiki, co znamená

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Cizinec

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Cizinec? Kdo to byl Cizinec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Cizinec? Definice pojmu Cizinec patří do sekce národnost. Sepsáno redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste najít pojem, slovo, termín, definici kupř. ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Cizinec i jinde než v sekci než v národnost.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.