Kdo je to?
Kdo je to, byl Debil? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Debil? Lidé, hanlivé

Kdo je to Debil?

Jaký je význam slova Debil? Co to znamená?

Debil je člověk trpící debilitou, tj. lehkou mentální retardací při které má jedinec IQ v rozmezí 50-69. Příčiny stavu mohou být v prenatální, perinatální nebo postnatální fázi vývoje. Příčinou mohou být i genetické vady jako Downův syndrom. Výraz debilita se v psychiatrii používal přibližně do 90. let minulého století. Nyní se výraz debil používá pouze jako nadávka.Kdo je to, byl Debil? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Debil? Lidé, hanlivé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Debil? s přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Glukóza? Znáte pojem Dědičný hřích? Vzpomněli byste si na význam slova Elektrolýza? Pamatujete si definici pojmu Geocaching?

Klíčová slova: co je to Debil?, formulace, pojem, co znamená, přesný význam, Debil, význam, definice, termín, heslo, informace, vysvětlení, význam pojmu, původ slova, slovo

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Debil

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Debil? Kdo to byl Debil? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Debil? Definice pojmu Debil je v kategorii hanlivé. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, definici, text, výraz dejme tomu například ve známé Wikipedii, kde naleznete rozsáhlejší text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než hanlivé).

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.