Kdo je to?
Kdo je to, byl Debil? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Debil? Lidé, hanlivé

Kdo je to Debil?

Jaký je význam slova Debil? Co to znamená?

Debil je člověk trpící debilitou, tj. lehkou mentální retardací při které má jedinec IQ v rozmezí 50-69. Příčiny stavu mohou být v prenatální, perinatální nebo postnatální fázi vývoje. Příčinou mohou být i genetické vady jako Downův syndrom. Výraz debilita se v psychiatrii používal přibližně do 90. let minulého století. Nyní se výraz debil používá pouze jako nadávka.Kdo je to, byl Debil? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Debil? Lidé, hanlivé

Sdílejte tuto stránku se slovem Debil se známými na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Účtenková loterie? Vzpomněli byste si na význam slova Jilm? Vzpomněli byste si na význam slova Clickbait? Znáte pojem Mandát?

Klíčová slova: význam slova, definice, kdo to je, původ slova, vysvětlení, synonymum, slovo, formulace, kdo je Debil?, co je to Debil?, význam, Debil, etymologie, přesný výraz, wiki

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Vysvětlení významu slova Debil, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Debil? Kdo to byl Debil? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Debil? Definice pojmu Debil je v kategorii hanlivé. Sepsáno redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste hledat výraz, definici, slovo, termín řekněme například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledat odborný výraz Debil i v jiné sekci než je kategorie hanlivé.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.