Kdo je to?
Kdo je to, byl Debil? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Debil? Lidé, hanlivé

Kdo je to Debil?

Jaký je význam slova Debil? Co to znamená?

Debil je člověk trpící debilitou, tj. lehkou mentální retardací při které má jedinec IQ v rozmezí 50-69. Příčiny stavu mohou být v prenatální, perinatální nebo postnatální fázi vývoje. Příčinou mohou být i genetické vady jako Downův syndrom. Výraz debilita se v psychiatrii používal přibližně do 90. let minulého století. Nyní se výraz debil používá pouze jako nadávka.Kdo je to, byl Debil? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Debil? Lidé, hanlivé

Budeme rádi, pokud budete definici slova Debil sdílet s přáteli a kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Účtenková loterie? Pamatujete si definici pojmu Fiskální politika? Vzpomněli byste si na význam slova Clickbait? Vzpomněli byste si na význam slova Siri?

Klíčová slova: termín, význam slova, synonymum, etymologie, co je to Debil?, přesný význam, přesný výraz, slovo, pojem, význam pojmu, kdo to je, definice, popis, heslo, Debil

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Co znamená Debil? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit: Kdo je to Debil? Kdo to byl Debil? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Debil? Definice pojmu Debil se nachází v kategorii hanlivé. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu například v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Debil hledat i v jiných kategoriích (než hanlivé).

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.