Kdo je to?
Kdo je to, byl Maloměšťák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Maloměšťák? Lidé, hanlivé

Kdo je to Maloměšťák?

Co znamená a jaký je význam slova Maloměšťák?

Maloměšťák patří k hanlivým pojmenováním pro maloburžoazního příslušníka či pro toho, kdo má nemoderní názory a je značně omezený, má nízké cíle.
Tito lidé se většinou snaží zakrývat svůj původ a všemi prostředky se chtějí dostat do vyšších tříd. Maloměšťák se přetvařuje, ale sám rád druhé posuzuje a odsuzuje.Kdo je to, byl Maloměšťák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Maloměšťák? Lidé, hanlivé

Budeme rádi, pokud budete definici slova Maloměšťák sdílet s kolegy na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to PSČ? Pamatujete si definici pojmu Disimulace? Pamatujete si definici pojmu Protektor? Vzpomněli byste si na význam slova Vikýř?

Klíčová slova: vysvětlení, význam pojmu, pojem, význam, popis, etymologie, definice, Maloměšťák, synonymum, informace, heslo, co znamená, přesný výraz, hanlivé, slovo

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Maloměšťák

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Maloměšťák? Kdo to byl Maloměšťák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Maloměšťák? Definice pojmu Maloměšťák patří do sekce hanlivé. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, slovo, definici, termín třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než hanlivé).

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?