Kdo je to?
Kdo je to, byl Maloměšťák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Maloměšťák? Lidé, hanlivé

Kdo je to Maloměšťák?

Co znamená a jaký je význam slova Maloměšťák?

Maloměšťák patří k hanlivým pojmenováním pro maloburžoazního příslušníka či pro toho, kdo má nemoderní názory a je značně omezený, má nízké cíle.
Tito lidé se většinou snaží zakrývat svůj původ a všemi prostředky se chtějí dostat do vyšších tříd. Maloměšťák se přetvařuje, ale sám rád druhé posuzuje a odsuzuje.Kdo je to, byl Maloměšťák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Maloměšťák? Lidé, hanlivé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Maloměšťák? s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to PSČ? Víte, co je to Dotační podvod? Pamatujete si definici pojmu Protektor? Pamatujete si definici pojmu Byreta?

Klíčová slova: kdo je Maloměšťák?, co je to Maloměšťák?, Maloměšťák, popis, přesný výraz, informace, formulace, heslo, kdo to je, význam, slovo, význam pojmu, definice, wiki, přesný význam

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Vysvětlení významu slova Maloměšťák, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Maloměšťák? Kdo to byl Maloměšťák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Maloměšťák? Definice pojmu Maloměšťák je v kategorii hanlivé. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete se pokusit také najít pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu např. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobnější popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledat odborný výraz Maloměšťák i v jiné sekci než je kategorie hanlivé.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?