Kdo je to?
Kdo je to, byl Saruman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Saruman? Lidé, fikce

Kdo je to Saruman?

Jaký je význam slova Saruman? Co to znamená?

Saruman je literární postava z knižní trilogie Pán prstenů, jejímž autorem je anglický spisovatel J.R.R. Tolkien. Jde o mocného a nesmrtelného čaroděje, který není ani člověkem, ani elfem. Zabývá se magií a chce získat Prsten moci. Své posluchače uměl ovládat hlasem. Byl odborníkem v chemii, biologii i mechanice. Vybudoval Železný pas, kde zhotovoval zbraně a křížil lidi a skřety.
Původně patřil k dobrým čarodějům a chtěl zničit Saurona, kvůli pýše a aroganci se však stal zrádcem. Jeho armáda skřetů však bitvu prohrála a Saruman byl zavražděn. Sice doopravdy nezemřel, ale jeho duch byl bezmocný a nenašel klid.Kdo je to, byl Saruman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Saruman? Lidé, fikce

Budeme rádi, pokud budete definici slova Saruman sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Imunita? Pamatujete si definici pojmu Lanýž? Vzpomněli byste si na význam slova Bulgur? Vzpomněli byste si na význam slova Přírodnina?

Klíčová slova: Saruman, heslo, definice, wiki, kdo to je, popis, co je to Saruman?, informace, termín, formulace, synonymum, fikce, etymologie, přesný výraz, význam pojmu

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Saruman, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Saruman? Kdo to byl Saruman? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Saruman? Definice pojmu Saruman se nachází v sekci fikce. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste najít výraz, slovo, definici, termín např. v projektu Wikipedie, kde můžete najít podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Saruman i v jiných kategoriích (než fikce).