Kdo je to?
Kdo je to, byl Saruman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Saruman? Lidé, fikce

Kdo je to Saruman?

Jaký je význam slova Saruman? Co to znamená?

Saruman je literární postava z knižní trilogie Pán prstenů, jejímž autorem je anglický spisovatel J.R.R. Tolkien. Jde o mocného a nesmrtelného čaroděje, který není ani člověkem, ani elfem. Zabývá se magií a chce získat Prsten moci. Své posluchače uměl ovládat hlasem. Byl odborníkem v chemii, biologii i mechanice. Vybudoval Železný pas, kde zhotovoval zbraně a křížil lidi a skřety.
Původně patřil k dobrým čarodějům a chtěl zničit Saurona, kvůli pýše a aroganci se však stal zrádcem. Jeho armáda skřetů však bitvu prohrála a Saruman byl zavražděn. Sice doopravdy nezemřel, ale jeho duch byl bezmocný a nenašel klid.Kdo je to, byl Saruman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Saruman? Lidé, fikce

Tento text (Saruman) můžete sdílet s přáteli a kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Perzekuce? Znáte pojem Hoax? Vzpomněli byste si na význam slova Džambulka? Pamatujete si definici pojmu Lupénka?

Klíčová slova: co je to Saruman?, původ slova, přesný výraz, definice, vysvětlení, heslo, fikce, kdo to je, co znamená, Saruman, informace, kdo je Saruman?, wiki, význam, synonymum

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Co znamená Saruman? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Saruman? Kdo to byl Saruman? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Saruman? Definice pojmu Saruman je v sekci fikce. Text napsán pro Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít pojem, termín, výraz, heslo třeba na české Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než fikce).