Kdo je to?
Kdo je to, byl Mamlas? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mamlas? Lidé, hanlivé

Kdo je to Mamlas?

Jaký je význam slova Mamlas? Co to znamená?

Mamlas je člověk méně šikovný, nevychovaný, klackovitý, který nic pořádně neumí. Bývá označován také jako budižkničemu.
Pokud mamlas něco dělá, dá se očekávat, že to zkazí nebo poplete a rozhodně nedosáhne požadovaného výsledku. Přesto se mamlas snaží a nabízí často svou pomoc, i když je jasné, že na danou činnost nestačí a že vše pokazí.Kdo je to, byl Mamlas? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mamlas? Lidé, hanlivé

Sdílejte tuto stránku se slovem Mamlas s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Pašmína? Vzpomněli byste si na význam slova Dividenda? Vzpomněli byste si na význam slova Ortodoxie? Znáte pojem Bengalín?

Klíčová slova: co znamená, termín, Mamlas, definice, význam slova, kdo je Mamlas?, původ slova, pojem, vysvětlení, hanlivé, význam, přesný význam, synonymum, význam pojmu, formulace

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Co znamená Mamlas? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Mamlas? Kdo to byl Mamlas? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mamlas? Definice pojmu Mamlas je v sekci hanlivé. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete o něco delší text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledat odborný výraz Mamlas i v jiné sekci než je kategorie hanlivé.