Kdo je to?
Kdo je to, byl Mikejepan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mikejepan? Lidé, zločin

Kdo je to Mikejepan?

Jaký je význam slova Mikejepan? Co to znamená?

Mikejepan je youtuber, který si dal za cíl mít největší sledovanost na youtube. Vystupuje arogantně, páchá různé přestupky, provokuje policii a odmítá platit pokuty. Případy pak spadají do správního řízení a zde je přenechává advokátům. Mikejepan jezdí v mercedesu a při přestupku strážníky poučuje, jak by svou práci měli správně dělat.
K jeho nejznámějším kouskům patří např. přejezd Karlova mostu. Má mnoho následovníků a napodobitelů, kteří však nejsou tak úspěšní.Kdo je to, byl Mikejepan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mikejepan? Lidé, zločin

Líbí se vám definice kdo je to Mikejepan? Pak se podělte s vašimi kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Adenom? Znáte pojem Migréna? Vzpomněli byste si na význam slova NASA? Pamatujete si definici pojmu Integrál?

Klíčová slova: formulace, heslo, termín, slovo, popis, kdo to je, informace, wiki, přesný výraz, kdo je Mikejepan?, vysvětlení, etymologie, Mikejepan, původ slova, význam slova

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Mikejepan, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Mikejepan? Kdo to byl Mikejepan? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mikejepan? Definice pojmu Mikejepan je v kategorii zločin. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste najít výraz, heslo, text, pojem dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Můžete se proto pokusit najít heslo Mikejepan i v jiné sekci než v zločin.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.