Kdo je to?
Kdo je to, byl Pipina? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pipina? Lidé, hanlivé

Kdo je to Pipina?

Co znamená a jaký je význam slova Pipina?

Pipina je pojmenování pro ženu nebo dívku, která je pomalejšího myšlení, nemá hlubší zájmy, často se přihlouple chichotá a chová se poněkud potrhle. Říká se jí také pipka.
Slovo pipina v tomto smyslu je odvozeno od slepice, pro podobnost v projevu a chování. Často se takto označují mladé dívky. Toto označení bývá použito také pro vulgární pojmenování ženských pohlavních orgánů.Kdo je to, byl Pipina? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pipina? Lidé, hanlivé

Líbí se vám definice kdo je to Pipina? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Didaktika? Víte, co je to IPad? Pamatujete si definici pojmu Alkoholismus? Pamatujete si definici pojmu Establishment?

Klíčová slova: co znamená, kdo to je, slovo, význam pojmu, přesný výraz, Pipina, wiki, význam slova, heslo, hanlivé, termín, definice, popis, přesný význam, původ slova

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Vysvětlení významu slova Pipina, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Pipina? Kdo to byl Pipina? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pipina? Definice pojmu Pipina je v kategorii hanlivé. Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se též vyhledat výraz, heslo, text, pojem dejme tomu třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než hanlivé.