Kdo je to?
Kdo je to Eva Josefíková? Životopis Eva Josefíková, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Eva Josefíková?

Kdo je to Eva Josefíková? Stručný životopis

Eva Josefíková je filmová a divadelní herečka, absolventka DAMU, obor Herectví činoherního divadla. Dramatu se věnovala již na základní škole. V Praze začínala ve Stavovském divadle, nyní je členkou divadla Disk. V Národním divadle ztvárnila roli Barunky ve hře Babička. Vystupuje i v televizních seriálech jako je Kurýr, Modrý kód, Legenda a další, k jejím úspěšným filmům patří například Probudím se včera, Signál, Donšajni, Korunní princ.
Eva Josefíková se věnuje i dabingu.Kdo je to Eva Josefíková? Životopis Eva Josefíková, lidé, osobnosti z herectví

Popis osobnosti Eva Josefíková můžete sdílet s kolegy na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní informace o osobě Eva Josefíková

Národnost: česká
Datum narození: 3. února 1990
Místo narození: Uherské Hradiště

Znáte pojem Ztracené bednění? Pamatujete si definici pojmu HIV? Víte, co je to Garant? Vzpomněli byste si na význam slova Legionella?

Klíčová slova: význam slova, kdo je Eva Josefíková?, pojem, význam pojmu, herectví, wiki, etymologie, informace, slovo, význam, co znamená, definice, přesný význam, vysvětlení, původ slova

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Biografie, životopis, kdo je to Eva Josefíková?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Eva Josefíková? Kdo to byl Eva Josefíková? Kdy se narodil Eva Josefíková? Kde se narodil Eva Josefíková? Eva Josefíková patří do sekce herectví. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Eva Josefíková řekněme třeba ve Wikipedii, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Eva Josefíková i v jiné kategorii než je herectví.