Kdo je to?
Kdo je to, byl Notorik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Notorik? Lidé, poruchy

Kdo je to Notorik?

Co znamená a jaký je význam slova Notorik?

Notorik čili hovorově "závislák" je člověk, který opakovaně podléhá určitému zlozvyku, může to být jedinec trpící závislostí na nějaké návykové látce, především na alkoholu. Mluvíme ale třeba i notorickém lháři - o člověku, který opakovaně podléhá zlozvyku lhaní.Kdo je to, byl Notorik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Notorik? Lidé, poruchy

Líbí se vám definice kdo je to Notorik? Pak se podělte s přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Trailer? Znáte pojem Býlí? Vzpomněli byste si na význam slova Hydrosféra? Pamatujete si definici pojmu Ostrov?

Klíčová slova: kdo je Notorik?, popis, popis, poruchy, původ slova, co znamená, termín, informace, kdo to je, přesný výraz, Notorik, význam pojmu, wiki, definice, formulace

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Co znamená Notorik? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Notorik? Kdo to byl Notorik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Notorik? Definice pojmu Notorik je v sekci poruchy. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, slovo, definici, slovíčko třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto hledat termín Notorik hledat i v jiných kategoriích (než poruchy).

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.