Kdo je to?
Kdo je to, byl Notorik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Notorik? Lidé, poruchy

Kdo je to Notorik?

Co znamená a jaký je význam slova Notorik?

Notorik čili hovorově "závislák" je člověk, který opakovaně podléhá určitému zlozvyku, může to být jedinec trpící závislostí na nějaké návykové látce, především na alkoholu. Mluvíme ale třeba i notorickém lháři - o člověku, který opakovaně podléhá zlozvyku lhaní.Kdo je to, byl Notorik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Notorik? Lidé, poruchy

Budeme rádi, pokud budete definici slova Notorik sdílet s vašimi kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Trailer? Znáte pojem Býlí? Vzpomněli byste si na význam slova Hydrosféra? Pamatujete si definici pojmu Ostrov?

Klíčová slova: původ slova, termín, formulace, přesný výraz, poruchy, etymologie, slovo, wiki, co znamená, informace, vysvětlení, přesný význam, heslo, popis, kdo je Notorik?

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Notorik

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Notorik? Kdo to byl Notorik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Notorik? Definice pojmu Notorik patří do sekce poruchy. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, definici kupř. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Pokuste se najít termín Notorik i v jiné kategorii než v poruchy.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.