Kdo je to?
Kdo je to Harrison Ford? Životopis Harrison Ford, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Harrison Ford?

Kdo je to Harrison Ford? Stručný životopis

Harrison Ford, oblíbený a úspěšný americký herec, se vydal na hereckou dráhu již během univerzitních studií, které nakonec nedokončil. Jeho herecké počátky byly obtížné, přivydělával si truhlařinou a vybíral si role. Pět nominací na Oskara získal film The American Graffitti, ve kterém Harrison Ford získal jednu z hlavních rolí.
Hvězdou ho učinila postava Hana Sola v Hvězdných válkách, další filmy Apokalypsa a Oddíl 10 z Navarrone byly také úspěšné. V té době přišly role ve filmech s Indianou Jonesem, díky kterým se herec stal nezapomenutelným. Velkého úspěchu dosáhly také akční filmy, ve kterých ztvárnil Jacka Ryana, stejně jako romantičtější filmy a thrillery.Kdo je to Harrison Ford? Životopis Harrison Ford, lidé, osobnosti z herectví

Sdílejte tuto stránku s osobností Harrison Ford se známými na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní data o osobě Harrison Ford

Národnost: USA
Datum narození: 13.7.1942
Místo narození: Chicago

Pamatujete si definici pojmu Operační paměť? Vzpomněli byste si na význam slova Arytmie? Vzpomněli byste si na význam slova Twoo? Znáte pojem Oliva?

Klíčová slova: co je to Harrison Ford?, wiki, Harrison Ford, synonymum, heslo, slovo, význam, herectví, informace, termín, formulace, původ slova, etymologie, co znamená, vysvětlení

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Harrison Ford

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Harrison Ford? Kdo to byl Harrison Ford? Kdy se narodil Harrison Ford? Kde se narodil Harrison Ford? Harrison Ford je v kategorii herectví. Sepsáno redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Harrison Ford např. na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Harrison Ford i v jiné kategorii než je herectví.