Kdo je to?
Kdo je to Karel Dolejší? Životopis Karel Dolejší, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Karel Dolejší?

Kdo je to Karel Dolejší? Stručný životopis

Karel Dolejší je současný redaktor Britských listů. Je absolventem oboru filozofie a sociologie, které vystudoval v Brně, později se věnoval ekologickému hnutí, kdy spolupracoval s Hnutím Duha, v Greenpeace vystupoval jako mluvčí, byl také editorem Ekolistu.
Karel Dolejší se zapojil i do činnosti Levé alternativy nebo Amnesty International, později působil jako samostatný expert. Publikuje především články zabývající se činností různých neziskových organizací.Kdo je to Karel Dolejší? Životopis Karel Dolejší, lidé, osobnosti z novináři

Zaujala vás biografie osobnosti Karel Dolejší? Potom se podělte s blízkými na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní údaje o osobě Karel Dolejší

Národnost: česká
Datum narození: 26.1.1971
Místo narození: Nové Město na Moravě

Víte, co je to Ataxie? Znáte pojem Atmosféra? Vzpomněli byste si na význam slova Retail? Pamatujete si definici pojmu Překlenovací úvěr?

Klíčová slova: informace, význam slova, význam, vysvětlení, význam pojmu, popis, termín, definice, Karel Dolejší, co je to Karel Dolejší?, slovo, kdo to je, pojem, kdo je Karel Dolejší?, wiki

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Karel Dolejší

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Karel Dolejší? Kdo to byl Karel Dolejší? Kdy se narodil Karel Dolejší? Kde se narodil Karel Dolejší? Karel Dolejší se nachází v sekci novináři. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Karel Dolejší např. na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Karel Dolejší i v jiné kategorii než je novináři.