Kdo je to?
Kdo je to Karel Dolejší? Životopis Karel Dolejší, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Karel Dolejší?

Kdo je to Karel Dolejší? Stručný životopis

Karel Dolejší je současný redaktor Britských listů. Je absolventem oboru filozofie a sociologie, které vystudoval v Brně, později se věnoval ekologickému hnutí, kdy spolupracoval s Hnutím Duha, v Greenpeace vystupoval jako mluvčí, byl také editorem Ekolistu.
Karel Dolejší se zapojil i do činnosti Levé alternativy nebo Amnesty International, později působil jako samostatný expert. Publikuje především články zabývající se činností různých neziskových organizací.Kdo je to Karel Dolejší? Životopis Karel Dolejší, lidé, osobnosti z novináři

Zaujala vás biografie osobnosti Karel Dolejší? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní údaje o osobě Karel Dolejší

Národnost: česká
Datum narození: 26.1.1971
Místo narození: Nové Město na Moravě

Vzpomněli byste si na význam slova Čtyřúhelník? Znáte pojem Cookies? Znáte pojem Společenská škodlivost? Víte, co je to Špaldová mouka?

Klíčová slova: formulace, pojem, popis, co znamená, slovo, přesný výraz, význam, informace, kdo to je, popis, vysvětlení, novináři, Karel Dolejší, kdo je Karel Dolejší?, význam pojmu

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Karel Dolejší

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Karel Dolejší? Kdo to byl Karel Dolejší? Kdy se narodil Karel Dolejší? Kde se narodil Karel Dolejší? Karel Dolejší se nachází v sekci novináři. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Karel Dolejší např. na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Karel Dolejší i v jiné kategorii než je novináři.