Kdo je to?
Kdo je to Karel Dolejší? Životopis Karel Dolejší, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Karel Dolejší?

Kdo je to Karel Dolejší? Stručný životopis

Karel Dolejší je současný redaktor Britských listů. Je absolventem oboru filozofie a sociologie, které vystudoval v Brně, později se věnoval ekologickému hnutí, kdy spolupracoval s Hnutím Duha, v Greenpeace vystupoval jako mluvčí, byl také editorem Ekolistu.
Karel Dolejší se zapojil i do činnosti Levé alternativy nebo Amnesty International, později působil jako samostatný expert. Publikuje především články zabývající se činností různých neziskových organizací.Kdo je to Karel Dolejší? Životopis Karel Dolejší, lidé, osobnosti z novináři

Líbí se stručný životopis s osobou Karel Dolejší? Pak se podělte s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní informace o osobě Karel Dolejší

Národnost: česká
Datum narození: 26.1.1971
Místo narození: Nové Město na Moravě

Vzpomněli byste si na význam slova Čtyřúhelník? Víte, co je to ČVOP? Znáte pojem Společenská škodlivost? Pamatujete si definici pojmu Touchpad?

Klíčová slova: přesný význam, informace, význam pojmu, vysvětlení, formulace, pojem, synonymum, novináři, přesný výraz, slovo, heslo, termín, etymologie, původ slova, popis

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Biografie, životopis, kdo je to Karel Dolejší?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Karel Dolejší? Kdo to byl Karel Dolejší? Kdy se narodil Karel Dolejší? Kde se narodil Karel Dolejší? Karel Dolejší je v kategorii novináři. Sepsáno redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Karel Dolejší například v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Karel Dolejší i v jiné kategorii než je novináři.