Kdo je to?
Kdo je to, byl Horymír? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Horymír? Lidé, mytologie

Kdo je to Horymír?

Jaký je význam slova Horymír? Co to znamená?

Horymír je jméno, které bývá významově vykládáno jako člověk, který se snaží o sjednání míru s horníky. Může se jednat o slovo keltského nebo slovanského původu. U nás je Horamír proslulý z pověsti o Horymírovi a jeho koni Šemíkovi.
Mělo se jednat o vladyku, který byl odsouzen k smrti a zachráněn svým věrným koněm, který s ním skočil z vyšehradské skály. Horymír pak dostal milost.Kdo je to, byl Horymír? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Horymír? Lidé, mytologie

Budeme rádi, pokud budete definici slova Horymír sdílet s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Kuří oko? Znáte pojem Investice? Vzpomněli byste si na význam slova Trailer? Pamatujete si definici pojmu Býlí?

Klíčová slova: význam slova, význam pojmu, význam, popis, etymologie, přesný výraz, vysvětlení, informace, wiki, původ slova, popis, co znamená, synonymum, definice, přesný význam

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Co znamená Horymír? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Horymír? Kdo to byl Horymír? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Horymír? Definice pojmu Horymír se nachází v kategorii mytologie. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pokuste se také najít pojem, slovo, termín, definici dejme tomu třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Horymír v jiné sekci než mytologie.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.