Kdo je to?
Kdo je to, byl Horymír? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Horymír? Lidé, mytologie

Kdo je to Horymír?

Jaký je význam slova Horymír? Co to znamená?

Horymír je jméno, které bývá významově vykládáno jako člověk, který se snaží o sjednání míru s horníky. Může se jednat o slovo keltského nebo slovanského původu. U nás je Horamír proslulý z pověsti o Horymírovi a jeho koni Šemíkovi.
Mělo se jednat o vladyku, který byl odsouzen k smrti a zachráněn svým věrným koněm, který s ním skočil z vyšehradské skály. Horymír pak dostal milost.Kdo je to, byl Horymír? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Horymír? Lidé, mytologie

Líbí se vám definice kdo je to Horymír? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Akcie? Víte, co je to MLM? Vzpomněli byste si na význam slova QR kód? Pamatujete si definici pojmu Epilepsie?

Klíčová slova: formulace, definice, přesný výraz, synonymum, přesný význam, mytologie, popis, původ slova, co znamená, vysvětlení, popis, kdo to je, kdo je Horymír?, význam slova, wiki

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Horymír, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Horymír? Kdo to byl Horymír? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Horymír? Definice pojmu Horymír je v kategorii mytologie. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete se pokusit také najít výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu např. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie mytologie.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.