Kdo je to?
Kdo je to Keira Knightley? Životopis Keira Knightley, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Keira Knightley?

Kdo je to Keira Knightley? Stručný životopis

Keira Knightley je britská filmová herečka, řadící se k nejlépe placeným herečkám světa. Svou kariéru začala ve filmech Blafuj jako Beckham, Piráti z Karibiku nebo Láska nebeská. Nominace na nejvýznamnější herecká ocenění získala především za výkony ve filmech Pýcha a předsudek a Pokání.
Keira Knightley vystupuje i v divadle, například v Comedy Theatre v Londýně ve hře Misantrop.Kdo je to Keira Knightley? Životopis Keira Knightley, lidé, osobnosti z herectví

Tento text (Keira Knightley) můžete samozřejmě sdílet s vašimi kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní informace o osobě Keira Knightley

Národnost: britská
Datum narození: 26. 3. 1985
Místo narození: Teddington

Víte, co je to Crossbody? Znáte pojem Variace? Vzpomněli byste si na význam slova Internet? Pamatujete si definici pojmu Akcie?

Klíčová slova: původ slova, slovo, význam slova, termín, co znamená, Keira Knightley, vysvětlení, popis, formulace, kdo je Keira Knightley?, kdo to je, co je to Keira Knightley?, pojem, definice, herectví

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Životopis, kdo je Keira Knightley? Stručná biografie

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Keira Knightley? Kdo to byl Keira Knightley? Kdy se narodil Keira Knightley? Kde se narodil Keira Knightley? Keira Knightley je v sekci herectví. Text napsán pro Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Keira Knightley kupříkladu na české Wikipedii, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Keira Knightley i v jiné kategorii než je herectví.