Kdo je to?
Kdo je to Keira Knightley? Životopis Keira Knightley, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Keira Knightley?

Kdo je to Keira Knightley? Stručný životopis

Keira Knightley je britská filmová herečka, řadící se k nejlépe placeným herečkám světa. Svou kariéru začala ve filmech Blafuj jako Beckham, Piráti z Karibiku nebo Láska nebeská. Nominace na nejvýznamnější herecká ocenění získala především za výkony ve filmech Pýcha a předsudek a Pokání.
Keira Knightley vystupuje i v divadle, například v Comedy Theatre v Londýně ve hře Misantrop.Kdo je to Keira Knightley? Životopis Keira Knightley, lidé, osobnosti z herectví

Zaujala vás biografie osobnosti Keira Knightley? Potom se podělte se známými na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní údaje o osobě Keira Knightley

Národnost: britská
Datum narození: 26. 3. 1985
Místo narození: Teddington

Víte, co je to Crossbody? Znáte pojem Variace? Vzpomněli byste si na význam slova Internet? Pamatujete si definici pojmu Akcie?

Klíčová slova: formulace, přesný výraz, popis, informace, co je to Keira Knightley?, původ slova, kdo to je, definice, etymologie, slovo, význam slova, význam pojmu, termín, heslo, wiki

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Biografie, životopis, kdo je to Keira Knightley?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Keira Knightley? Kdo to byl Keira Knightley? Kdy se narodil Keira Knightley? Kde se narodil Keira Knightley? Keira Knightley patří do sekce herectví. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Keira Knightley dejme tomu například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Keira Knightley i v jiné kategorii než je herectví.