Kdo je to?
Kdo je to Marek Vašut? Životopis Marek Vašut, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Marek Vašut?

Kdo je to Marek Vašut? Stručný životopis

Marek Vašut patří k nejznámějším českým hercům a dabérům, často vystupuje i v roli moderátora. Je nositelem mnoha ocenění a oblíbeným hercem i pro zahraniční filmaře, kteří mu často svěřují vedlejší role ve filmech jako Česká spojka, Mission: Impossible, Nehynoucí láska, Bathory a mnoha dalších.
Marek Vašut je absolventem pražské DAMU a ve filmu působil již jako dítě. Jeho první velkou a úspěšnou rolí byl boxer ve filmu Pěsti ve tmě a hlavní role v seriálu Detektiv Martin Tomsa. K dalším úspěšným filmům patří Román pro ženy. V dabingu namluvil například Antonia Banderase.Kdo je to Marek Vašut? Životopis Marek Vašut, lidé, osobnosti z herectví

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Marek Vašut sdílet s kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní údaje o osobě Marek Vašut

Národnost: česká
Datum narození: 5.5.1960
Místo narození: Praha

Víte, co je to Acidofilní mléko? Znáte pojem Žula? Vzpomněli byste si na význam slova Glamour? Pamatujete si definici pojmu SSD disk?

Klíčová slova: pojem, synonymum, původ slova, kdo to je, heslo, popis, popis, význam slova, význam, Marek Vašut, kdo je Marek Vašut?, slovo, přesný výraz, etymologie, informace

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Životopis, kdo je Marek Vašut? Stručná biografie

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Marek Vašut? Kdo to byl Marek Vašut? Kdy se narodil Marek Vašut? Kde se narodil Marek Vašut? Marek Vašut se nachází v kategorii herectví. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Marek Vašut dejme tomu například v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Marek Vašut i v jiné kategorii než je herectví.