Kdo je to?
Kdo je to, byl Preceptor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Preceptor? Lidé, profese

Kdo je to Preceptor?

Jaký je význam slova Preceptor? Co to znamená?

Preceptor, v dřívějších dobách učitel, je označení používané pro domácího učitele nebo pomocníka, popřípadě pro některého ze starších studentů, který procvičuje látku s mladšími spolužáky. Pojmenování se stále používá na některých středních, ale častěji vysokých školách, kde se jedná o učitele, který vede semináře různých předmětů. Preceptor v klášterech jemných, který má na starosti výběr církevní hudby a který učí mnichy zpěvu, doprovázejícímu různé druhy bohoslužeb nebo modliteb.
V jiných zemích může mít preceptor odlišné úkoly. Na anglických prestižních univerzitách se jedná o učitele matematiky, hudby nebo jazyků, na některých univerzitách v Americe jde o schopné studenty pomáhající svým vyučujícím s přípravou na přednášky. Tato činnost je dobrovolná, lze při ní získat kredit navíc.Kdo je to, byl Preceptor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Preceptor? Lidé, profese

Definici slova Preceptor můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Softshell? Pamatujete si definici pojmu Rhodium? Víte, co je to Ubikace? Vzpomněli byste si na význam slova Akciová společnost?

Klíčová slova: definice, wiki, synonymum, slovo, přesný význam, popis, formulace, význam, přesný výraz, původ slova, význam pojmu, Preceptor, profese, co je to Preceptor?, heslo

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Preceptor, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Preceptor? Kdo to byl Preceptor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Preceptor? Definice pojmu Preceptor se nachází v sekci profese. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, text, termín, pojem řekněme ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíš delší text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v profese.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.