Kdo je to?
Kdo je to Mila Kunis? Životopis Mila Kunis, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Mila Kunis?

Kdo je to Mila Kunis? Stručný životopis

Mila Kunis, celým jménem Milena Markovna Kunis, je herečka s židovským původem. Jako baletka Lily ve filmu Černá labuť získala cenu Marcella Mastroianniho, nominaci na Zlatý glóbus a cenu Screen Actors Guild Award.
Diváci ji znají především z filmů Kniha přežití, Kopačky, Kamarád taky rád, Max Payne a dalších. Mila Kunis hrála i v seriálu Zlatá sedmdesátá a její hlas se uplatnil i v seriálu Griffinovi.Kdo je to Mila Kunis? Životopis Mila Kunis, lidé, osobnosti z herectví

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Mila Kunis s blízkými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní údaje o osobě Mila Kunis

Národnost: USA
Datum narození: 14. srpna 1983
Místo narození: Černovice

Pamatujete si definici pojmu Akumulátor? Znáte pojem Ionizátor? Vzpomněli byste si na význam slova Elegie? Víte, co je to Žinčica?

Klíčová slova: co znamená, etymologie, význam, Mila Kunis, kdo to je, popis, formulace, přesný význam, pojem, význam slova, slovo, definice, informace, wiki, herectví

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Biografie, životopis, kdo je to Mila Kunis?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Mila Kunis? Kdo to byl Mila Kunis? Kdy se narodil Mila Kunis? Kde se narodil Mila Kunis? Mila Kunis patří do sekce herectví. Text vytvořen pro server Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Mila Kunis například v projektu Wikipedia, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Mila Kunis i v jiné kategorii než je herectví.