Kdo je to?
Kdo je to Rafael Nadal? Životopis Rafael Nadal, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Rafael Nadal?

Kdo je to Rafael Nadal? Stručný životopis

Rafael Nadal je jedním z nejslavnějších tenistů současnosti. Je olympijským vítězem, sedmkrát vyhrál French Open v mužské dvouhře, dvakrát zvítězil ve Wimbledonu, je držitelem titulu na Australian Open 2009 a US Open 2010 a výčet jeho úspěchů by mohl pokračovat. Je přezdíván "antukový král" (The King of Clay).Kdo je to Rafael Nadal? Životopis Rafael Nadal, lidé, osobnosti z sport

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Rafael Nadal? s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní informace o osobě Rafael Nadal

Národnost: španělská
Datum narození: 3.6.1986
Místo narození: Manacor, Mallorca, Španělsko

Vzpomněli byste si na význam slova Widget? Víte, co je to List vlastnictví? Znáte pojem EAN? Pamatujete si definici pojmu Prasečí chřipka?

Klíčová slova: slovo, popis, Rafael Nadal, pojem, termín, synonymum, heslo, etymologie, popis, význam slova, kdo je Rafael Nadal?, definice, kdo to je, sport, vysvětlení

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Rafael Nadal?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Rafael Nadal? Kdo to byl Rafael Nadal? Kdy se narodil Rafael Nadal? Kde se narodil Rafael Nadal? Rafael Nadal je v kategorii sport. Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Rafael Nadal například ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Rafael Nadal i v jiné kategorii než je sport.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?