Kdo je to?
Kdo je to Rafael Nadal? Životopis Rafael Nadal, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Rafael Nadal?

Kdo je to Rafael Nadal? Stručný životopis

Rafael Nadal je jedním z nejslavnějších tenistů současnosti. Je olympijským vítězem, sedmkrát vyhrál French Open v mužské dvouhře, dvakrát zvítězil ve Wimbledonu, je držitelem titulu na Australian Open 2009 a US Open 2010 a výčet jeho úspěchů by mohl pokračovat. Je přezdíván "antukový král" (The King of Clay).Kdo je to Rafael Nadal? Životopis Rafael Nadal, lidé, osobnosti z sport

Tento text (Rafael Nadal) můžete samozřejmě sdílet s kolegy na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní informace o osobě Rafael Nadal

Národnost: španělská
Datum narození: 3.6.1986
Místo narození: Manacor, Mallorca, Španělsko

Víte, co je to Zástavní právo? Znáte pojem Mikrovlákno? Vzpomněli byste si na význam slova Nugát? Pamatujete si definici pojmu Vývojová dysfázie?

Klíčová slova: popis, popis, vysvětlení, termín, informace, význam, význam pojmu, přesný výraz, kdo to je, pojem, původ slova, etymologie, slovo, formulace, definice

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Životopis, kdo je Rafael Nadal? Stručná biografie

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Rafael Nadal? Kdo to byl Rafael Nadal? Kdy se narodil Rafael Nadal? Kde se narodil Rafael Nadal? Rafael Nadal je v sekci sport. Text napsán pro Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Rafael Nadal třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Rafael Nadal i v jiné kategorii než je sport.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?