Kdo je to?
Kdo je to Tom Hanks? Životopis Tom Hanks, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Tom Hanks?

Kdo je to Tom Hanks? Stručný životopis

Tom Hanks je především americký herec, díle také režisér a producent. Jako herec začínal již ve studentských představeních, s různými druhy prací se seznámil na festivalu Great Lakes Theater, kvůli kterému opustil studia a již v roce 1978 získal první herecká ocenění. V dalších letech k nim připojily další ceny, včetně nominací na Oscara a Oscara samotného. Hlavní role ve filmech velký, Samotář v Seattlu, Philadelphia, Forrest Gump, Apollo 13, Zachraňte vojína Ryana, Šifra a mnoho dalších ho vynesly na vrchol herecké slávy.
Tom Hanks je úspěšný i jako dabér, prosadil se i jako režisér a producent.Kdo je to Tom Hanks? Životopis Tom Hanks, lidé, osobnosti z herectví

Popis osobnosti Tom Hanks můžete sdílet s kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní údaje o osobě Tom Hanks

Národnost: USA
Datum narození: 9. 7. 1956
Místo narození: Concord

Víte, co je to Archeologie? Znáte pojem Cholera? Vzpomněli byste si na význam slova Mobbing? Pamatujete si definici pojmu Echinacea?

Klíčová slova: etymologie, kdo je Tom Hanks?, slovo, pojem, význam slova, definice, Tom Hanks, informace, přesný význam, popis, význam, synonymum, wiki, popis, co je to Tom Hanks?

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Biografie, životopis, kdo je to Tom Hanks?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Tom Hanks? Kdo to byl Tom Hanks? Kdy se narodil Tom Hanks? Kde se narodil Tom Hanks? Tom Hanks patří do sekce herectví. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Tom Hanks kupř. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tom Hanks i v jiné kategorii než je herectví.