Kdo je to?
Kdo je to Tom Hanks? Životopis Tom Hanks, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Tom Hanks?

Kdo je to Tom Hanks? Stručný životopis

Tom Hanks je především americký herec, díle také režisér a producent. Jako herec začínal již ve studentských představeních, s různými druhy prací se seznámil na festivalu Great Lakes Theater, kvůli kterému opustil studia a již v roce 1978 získal první herecká ocenění. V dalších letech k nim připojily další ceny, včetně nominací na Oscara a Oscara samotného. Hlavní role ve filmech velký, Samotář v Seattlu, Philadelphia, Forrest Gump, Apollo 13, Zachraňte vojína Ryana, Šifra a mnoho dalších ho vynesly na vrchol herecké slávy.
Tom Hanks je úspěšný i jako dabér, prosadil se i jako režisér a producent.Kdo je to Tom Hanks? Životopis Tom Hanks, lidé, osobnosti z herectví

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Tom Hanks? s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní informace o osobě Tom Hanks

Národnost: USA
Datum narození: 9. 7. 1956
Místo narození: Concord

Víte, co je to Kondiční cvičení? Víte, co je to Pelota? Pamatujete si definici pojmu Lobbizmus? Pamatujete si definici pojmu Kavitace?

Klíčová slova: wiki, pojem, kdo je Tom Hanks?, Tom Hanks, slovo, význam pojmu, popis, informace, původ slova, přesný výraz, kdo to je, význam, herectví, etymologie, přesný význam

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Biografie, životopis, kdo je to Tom Hanks?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Tom Hanks? Kdo to byl Tom Hanks? Kdy se narodil Tom Hanks? Kde se narodil Tom Hanks? Tom Hanks je v kategorii herectví. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Tom Hanks například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tom Hanks i v jiné kategorii než je herectví.