Kdo je to?
Kdo je to, byl Konšel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Konšel? Lidé, historie

Kdo je to Konšel?

Co znamená a jaký je význam slova Konšel?

Konšel je historické označení pro městského radního. Konšelů bylo více, rekrutovali se z řad majetných občanů nebo příslušníků cechů a fungovali jako poradní sbor rychtáře či purkmistra (dnes bychom řekli starosty). Ve funkci obvykle setrvávali rok či dva. Jednání městské rady probíhala na radnici.Kdo je to, byl Konšel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Konšel? Lidé, historie

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Konšel s partnery, kolegy a kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Jóga? Znáte pojem Zápočet? Vzpomněli byste si na význam slova Minimální mzda? Pamatujete si definici pojmu Souvětí?

Klíčová slova: význam pojmu, původ slova, co je to Konšel?, informace, synonymum, wiki, kdo to je, popis, formulace, pojem, termín, popis, historie, kdo je Konšel?, co znamená

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Konšel

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Konšel? Kdo to byl Konšel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Konšel? Definice pojmu Konšel patří do sekce historie. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, slovo, definici, termín kupř. v české Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Konšel v jiné sekci než historie.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.