Kdo je to?
Kdo je to Hans Zimmer? Životopis Hans Zimmer, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Hans Zimmer?

Kdo je to Hans Zimmer? Stručný životopis

Hans Zimmer je populárním německým autorem především filmové hudby. Za svou práci získal řadu cen – Oscara, Grammy i Zlaté glóby. Začínal jako hudebník a asistent skladatele, popularitu získal nejdříve hudbou k filmu Rain Man, následoval Krvavý příliv, Skála, Šifra mistra Leonarda, Piráti z Karibiku, Tenká červená linie a mnoho jiných.
Hans Zimmer je také zakladatelem studia Remote Control Productions, které se právě filmové hudbě věnuje.



Kdo je to Hans Zimmer? Životopis Hans Zimmer, lidé, osobnosti z hudba

Tento text (Hans Zimmer) můžete samozřejmě sdílet s vašimi kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní informace o osobě Hans Zimmer

Národnost: německá
Datum narození: 12. září 1957
Místo narození: Frankfurt nad Mohanem

Víte, co je to Goretex? Znáte pojem Prank? Vzpomněli byste si na význam slova Masopust? Pamatujete si definici pojmu Chemoterapie?

Klíčová slova: slovo, co je to Hans Zimmer?, přesný výraz, termín, definice, význam pojmu, etymologie, Hans Zimmer, kdo to je, původ slova, význam slova, přesný význam, význam, co znamená, popis

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Životopis, kdo je Hans Zimmer? Stručná biografie

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Hans Zimmer? Kdo to byl Hans Zimmer? Kdy se narodil Hans Zimmer? Kde se narodil Hans Zimmer? Hans Zimmer je v sekci hudba. Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Hans Zimmer dejme tomu třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Hans Zimmer i v jiné kategorii než je hudba.