Kdo je to?
Kdo je to Hans Zimmer? Životopis Hans Zimmer, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Hans Zimmer?

Kdo je to Hans Zimmer? Stručný životopis

Hans Zimmer je populárním německým autorem především filmové hudby. Za svou práci získal řadu cen – Oscara, Grammy i Zlaté glóby. Začínal jako hudebník a asistent skladatele, popularitu získal nejdříve hudbou k filmu Rain Man, následoval Krvavý příliv, Skála, Šifra mistra Leonarda, Piráti z Karibiku, Tenká červená linie a mnoho jiných.
Hans Zimmer je také zakladatelem studia Remote Control Productions, které se právě filmové hudbě věnuje.Kdo je to Hans Zimmer? Životopis Hans Zimmer, lidé, osobnosti z hudba

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Hans Zimmer sdílet s přáteli na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní údaje o osobě Hans Zimmer

Národnost: německá
Datum narození: 12. září 1957
Místo narození: Frankfurt nad Mohanem

Víte, co je to Goretex? Znáte pojem Prank? Vzpomněli byste si na význam slova Masopust? Pamatujete si definici pojmu Chemoterapie?

Klíčová slova: formulace, vysvětlení, přesný význam, popis, kdo je Hans Zimmer?, co je to Hans Zimmer?, hudba, etymologie, Hans Zimmer, informace, slovo, synonymum, popis, význam pojmu, heslo

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Stručná biografie, resp. životopis osoby Hans Zimmer

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Hans Zimmer? Kdo to byl Hans Zimmer? Kdy se narodil Hans Zimmer? Kde se narodil Hans Zimmer? Hans Zimmer se nachází v sekci hudba. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Hans Zimmer dejme tomu třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Hans Zimmer i v jiné kategorii než je hudba.