Kdo je to?
Kdo je to Yvetta Blanarovičová? Životopis Yvetta Blanarovičová, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Yvetta Blanarovičová?

Kdo je to Yvetta Blanarovičová? Stručný životopis

Yvetta Blanarovičová je herečka a zpěvačka. Je Slovenka, ale žije v Praze. Absolvovala konzervatoř v Žilině, věnovala se zpěvu a hře na housle. Pak vystudovala i konzervatoř v Praze.
Yvetta Blanarovičová natáčí CD, hostuje v muzikálu Malované na skle v Divadle Na Fidlovačce a vyniká i ve filmových rolích. K jejím nezapomenutelným postavám patří čertík z pohádky Princezna ze mlejna a čarodějnice z filmu O princezně Jasněnce a létajícím ševci.Kdo je to Yvetta Blanarovičová? Životopis Yvetta Blanarovičová, lidé, osobnosti z herectví

Sdílejte tuto stránku s osobností Yvetta Blanarovičová se známými na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní data o osobě Yvetta Blanarovičová

Národnost: slovenská
Datum narození: 24. září 1963
Místo narození: Bojnice

Pamatujete si definici pojmu Fajitas? Vzpomněli byste si na význam slova Opereta? Vzpomněli byste si na význam slova Pučálka? Znáte pojem Sekulární?

Klíčová slova: popis, přesný výraz, kdo je Yvetta Blanarovičová?, co je to Yvetta Blanarovičová?, popis, slovo, význam pojmu, heslo, Yvetta Blanarovičová, přesný význam, termín, pojem, vysvětlení, etymologie, definice

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Stručná biografie, resp. životopis osoby Yvetta Blanarovičová

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Yvetta Blanarovičová? Kdo to byl Yvetta Blanarovičová? Kdy se narodil Yvetta Blanarovičová? Kde se narodil Yvetta Blanarovičová? Yvetta Blanarovičová je v kategorii herectví. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Yvetta Blanarovičová řekněme například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Yvetta Blanarovičová i v jiné kategorii než je herectví.