Kdo je to?
Kdo je to Zac Efron? Životopis Zac Efron, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Zac Efron?

Kdo je to Zac Efron? Stručný životopis

Zac Efron je americký herec a zpěvák, idol současných mladých dívek. Proslavil se díky roli v High School Musical z produkce společnosti Disney. Další role ztvárnil v seriálech Firefly, ER a The Guardian. Účinkoval i v dalších muzikálech (Hairspray).Kdo je to Zac Efron? Životopis Zac Efron, lidé, osobnosti z herectví

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Zac Efron s kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní údaje o osobě Zac Efron

Národnost: americká
Datum narození: 18:10:1987
Místo narození: San Luis Obispo, Kalifornie, USA

Znáte pojem Web? Znáte pojem Silice? Víte, co je to Celé číslo? Víte, co je to Enkláva?

Klíčová slova: Zac Efron, definice, herectví, vysvětlení, wiki, formulace, kdo to je, původ slova, co znamená, termín, pojem, význam pojmu, přesný výraz, význam slova, popis

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Životopis, kdo je Zac Efron? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit: Kdo je to Zac Efron? Kdo to byl Zac Efron? Kdy se narodil Zac Efron? Kde se narodil Zac Efron? Zac Efron se nachází v kategorii herectví. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Zac Efron dejme tomu třeba v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Zac Efron i v jiné kategorii než je herectví.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.