Kdo je to?
Kdo je to Zac Efron? Životopis Zac Efron, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Zac Efron?

Kdo je to Zac Efron? Stručný životopis

Zac Efron je americký herec a zpěvák, idol současných mladých dívek. Proslavil se díky roli v High School Musical z produkce společnosti Disney. Další role ztvárnil v seriálech Firefly, ER a The Guardian. Účinkoval i v dalších muzikálech (Hairspray).Kdo je to Zac Efron? Životopis Zac Efron, lidé, osobnosti z herectví

Líbí se stručný životopis s osobou Zac Efron? Pak se podělte s vašimi přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní informace o osobě Zac Efron

Národnost: americká
Datum narození: 18:10:1987
Místo narození: San Luis Obispo, Kalifornie, USA

Víte, co je to Živnost? Znáte pojem Lymfa? Vzpomněli byste si na význam slova Judaismus? Pamatujete si definici pojmu Dřík?

Klíčová slova: formulace, co znamená, pojem, termín, přesný výraz, definice, herectví, popis, kdo je Zac Efron?, přesný význam, synonymum, slovo, kdo to je, Zac Efron, původ slova

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Zac Efron

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Zac Efron? Kdo to byl Zac Efron? Kdy se narodil Zac Efron? Kde se narodil Zac Efron? Zac Efron je v kategorii herectví. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Zac Efron např. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Zac Efron i v jiné kategorii než je herectví.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.