Kdo je to?
Kdo je to Bohuš Matuš? Životopis Bohuš Matuš, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Bohuš Matuš?

Kdo je to Bohuš Matuš? Stručný životopis

Bohuš Matuš je zpěvák. Vystupoval v souboru Kampanela, později studoval na konzervatoři. Působil v divadle Semafor, ve Státní opeře a v Hudebním divadle Karlín. Hostoval také v Kühnově sboru. Jeho zpěv se objevil v muzikálu Rebelové, nazpíval také píseň k seriálu Rodinná pouta.
Bohuš Matuš byl úspěšný v anketě Český slavík a v anketě TýTý.Kdo je to Bohuš Matuš? Životopis Bohuš Matuš, lidé, osobnosti z hudba

Tento text (Bohuš Matuš) můžete samozřejmě sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní informace o osobě Bohuš Matuš

Národnost: česká
Datum narození: 17. srpna 1973
Místo narození: Písek

Víte, co je to Živáňská pečeně? Znáte pojem Aproximace? Vzpomněli byste si na význam slova Blue ray? Pamatujete si definici pojmu Dělená strava?

Klíčová slova: co znamená, popis, kdo je Bohuš Matuš?, význam, definice, popis, hudba, slovo, synonymum, formulace, Bohuš Matuš, význam slova, termín, původ slova, význam pojmu

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Bohuš Matuš

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Bohuš Matuš? Kdo to byl Bohuš Matuš? Kdy se narodil Bohuš Matuš? Kde se narodil Bohuš Matuš? Bohuš Matuš je v kategorii hudba. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Bohuš Matuš dejme tomu třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Bohuš Matuš i v jiné kategorii než je hudba.