Kdo je to?
Kdo je to Bohuš Matuš? Životopis Bohuš Matuš, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Bohuš Matuš?

Kdo je to Bohuš Matuš? Stručný životopis

Bohuš Matuš je zpěvák. Vystupoval v souboru Kampanela, později studoval na konzervatoři. Působil v divadle Semafor, ve Státní opeře a v Hudebním divadle Karlín. Hostoval také v Kühnově sboru. Jeho zpěv se objevil v muzikálu Rebelové, nazpíval také píseň k seriálu Rodinná pouta.
Bohuš Matuš byl úspěšný v anketě Český slavík a v anketě TýTý.Kdo je to Bohuš Matuš? Životopis Bohuš Matuš, lidé, osobnosti z hudba

Tento text (Bohuš Matuš) můžete samozřejmě sdílet se známými na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní data o osobě Bohuš Matuš

Národnost: česká
Datum narození: 17. srpna 1973
Místo narození: Písek

Pamatujete si definici pojmu Ozonová díra? Vzpomněli byste si na význam slova Antivirus? Vzpomněli byste si na význam slova Izotonický nápoj? Znáte pojem Povídka?

Klíčová slova: informace, přesný význam, pojem, hudba, synonymum, co znamená, wiki, popis, vysvětlení, původ slova, Bohuš Matuš, popis, přesný výraz, slovo, význam slova

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Stručná biografie, resp. životopis osoby Bohuš Matuš

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Bohuš Matuš? Kdo to byl Bohuš Matuš? Kdy se narodil Bohuš Matuš? Kde se narodil Bohuš Matuš? Bohuš Matuš je v kategorii hudba. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Bohuš Matuš např. v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Bohuš Matuš i v jiné kategorii než je hudba.