Kdo je to?
Kdo je to, byl Defraudant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Defraudant? Lidé, zločin

Kdo je to Defraudant?

Co znamená a jaký je význam slova Defraudant?

Defraudant je osoba, která se dopustila zpronevěry (defraudace). Defraudant je dle trestního zákoníku České republiky č. 40/2009 Sb. ten, který si přisvojí cizí majetek nebo majetkovou hodnotu, která mu byla svěřena, a způsobí tak škodu nikoli nepatrnou. Za trestný čin defraudace hrozí v závislosti na výši škody a dalších okolnostech trest odnětí svobody až do výše 10 let.Kdo je to, byl Defraudant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Defraudant? Lidé, zločin

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Defraudant? s přáteli a kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Espresso? Znáte pojem Eufemismus? Vzpomněli byste si na význam slova Kinetóza? Pamatujete si definici pojmu Osteroporóza?

Klíčová slova: vysvětlení, kdo je Defraudant?, slovo, etymologie, co je to Defraudant?, význam, původ slova, kdo to je, přesný výraz, co znamená, definice, zločin, formulace, Defraudant, informace

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Vysvětlení významu slova Defraudant, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Defraudant? Kdo to byl Defraudant? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Defraudant? Definice pojmu Defraudant je v kategorii zločin. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se vyhledat výraz, heslo, text, pojem např. ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie zločin.