Kdo je to?
Kdo je to, byl Láma? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Láma? Lidé, náboženství

Kdo je to Láma?

Co znamená a jaký je význam slova Láma?

S titulem láma se setkáme v buddhismu. Tento výraz pochází z tibetštiny a v překladu znamená "nejvyšší princip". Láma je čestný titul, zdvořilé oslovení mnichů nebo řeholníků. Někdy se používá k označení úrovně jejich duchovních znalostí a pravomocí učit.Kdo je to, byl Láma? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Láma? Lidé, náboženství

Budeme rádi, pokud budete definici slova Láma sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Kodifikace? Pamatujete si definici pojmu Poslední zvonění? Pamatujete si definici pojmu SJM? Vzpomněli byste si na význam slova Suspenzor?

Klíčová slova: definice, popis, slovo, formulace, význam pojmu, vysvětlení, náboženství, přesný výraz, etymologie, původ slova, pojem, wiki, kdo je Láma?, termín, kdo to je

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Vysvětlení významu slova Láma, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Láma? Kdo to byl Láma? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Láma? Definice pojmu Láma se nachází v sekci náboženství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, text, termín, pojem řekněme například v projektu Wikipedie, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Láma i jinde než v sekci než v náboženství.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.