Kdo je to?
Kdo je to, byl Láma? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Láma? Lidé, náboženství

Kdo je to Láma?

Co znamená a jaký je význam slova Láma?

S titulem láma se setkáme v buddhismu. Tento výraz pochází z tibetštiny a v překladu znamená "nejvyšší princip". Láma je čestný titul, zdvořilé oslovení mnichů nebo řeholníků. Někdy se používá k označení úrovně jejich duchovních znalostí a pravomocí učit.Kdo je to, byl Láma? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Láma? Lidé, náboženství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Láma? s vašimi kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Kodifikace? Víte, co je to Creatin? Pamatujete si definici pojmu SJM? Pamatujete si definici pojmu Botnet?

Klíčová slova: co je to Láma?, vysvětlení, Láma, informace, kdo je Láma?, přesný výraz, význam slova, wiki, etymologie, kdo to je, původ slova, co znamená, termín, slovo, popis

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Co znamená Láma? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Láma? Kdo to byl Láma? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Láma? Definice pojmu Láma je v sekci náboženství. Text vytvořen pro server Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete se pokusit také najít pojem, definici, text, výraz dejme tomu například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobnější popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než náboženství).

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.