Kdo je to?
Kdo je to Leoš Mareš? Životopis Leoš Mareš, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Leoš Mareš?

Kdo je to Leoš Mareš? Stručný životopis

Leoš Mareš je populární umělec, především moderátor, zpěvák a herec. Již v mládí se věnoval tanci, později studoval na Západočeské univerzitě, ale studium nedokončil. Jako moderátor začínal v pořadu Prásk, později show Talentmania, Česko Slovenská Superstar, uvádí ranní show Evropy 2 a Česko hledá Superstar, hitparádu Eso a další soutěže. Několikrát moderoval také Českého slavíka a Cenu Anděl, byl členem poroty Česko Slovensko má talent.
Byl také účastníkem soutěže StarDance a měl svou talk show. Jako herec se Leoš Mareš objevil ve filmech Jak básníci neztrácejí naději a Jak básníci čekají na zázrak, Všechno nebo nic nebo Muzikanti.Kdo je to Leoš Mareš? Životopis Leoš Mareš, lidé, osobnosti z hudba

Líbí se stručný životopis s osobou Leoš Mareš? Pak se podělte s vašimi kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní informace o osobě Leoš Mareš

Národnost: česká
Datum narození: 27. dubna 1976
Místo narození: Beroun

Pamatujete si definici pojmu Sójové maso? Víte, co je to Ppm? Vzpomněli byste si na význam slova Ofsajd? Pamatujete si definici pojmu Submisivita?

Klíčová slova: definice, kdo je Leoš Mareš?, původ slova, význam pojmu, co znamená, Leoš Mareš, vysvětlení, formulace, hudba, wiki, termín, kdo to je, pojem, slovo, heslo

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Životopis, kdo je Leoš Mareš? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Leoš Mareš? Kdo to byl Leoš Mareš? Kdy se narodil Leoš Mareš? Kde se narodil Leoš Mareš? Leoš Mareš je v sekci hudba. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Leoš Mareš třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Leoš Mareš i v jiné kategorii než je hudba.